Home FinanceEkonomika Slyšeli jste někdy o multitaskingu? Může negativně ovlivnit přípravu na tisk a vazbu vaší diplomové práce

Slyšeli jste někdy o multitaskingu? Může negativně ovlivnit přípravu na tisk a vazbu vaší diplomové práce

by Mag

Multitasking – zní to sice divně, přitom se však jedná o úplně obyčejnou věc, a sice schopnost provádět několik činností najednou. Stále nejste v obraze? Tak si představte, že se díváte na svůj oblíbený seriál a u toho píšete úvod do své bakalářské, diplomové nebo disertační práce. Vždyť zanedlouho vás čeká vazba a tisk bakalářských prací Praha, Brno, Ostrava; nebo vazba a tisk diplomových prací Brno, Praha nebo Ostrava; případně vazba a tisk disertačních prací Ostrava, Praha nebo Brno. Zvládat více věcí najednou je sice hezká věc – jenže, je tomu tak doopravdy?

Mozek si vybírá

Když děláme více věcí najednou (provozujeme dvě, tři činnosti současně), zdaleka to neznamená, že je také plně vnímáme. U zmíněného seriálu může třeba probíhat dramatická zápletka, váš mozek přepne a o bakalářce, diplomce nebo disertačce nebudete mít v tu chvíli v hlavě ani páru. Ono to totiž funguje tak, že mozek sice dokáže vykonávat několik činností současně, ale zaměří se pouze na tu nejintenzivnější, kterou upřednostní. A protože sledování oblíbeného seriálu je určitě zábavnější činnost než příprava bakalářské, diplomové či disertační práce k tisku a vazbě (vazba a tisk bakalářských prací Praha, vazba a tisk bakalářských prací Brno, vazba a tisk bakalářských prací Ostrava; vazba a tisk diplomových prací Praha, vazba a tisk diplomových prací Brno, vazba a tisk diplomových prací Ostrava; vazba a tisk disertačních prací Praha, vazba a tisk disertačních prací Brno, vazba a tisk disertačních prací Ostrava), může být vaše bakalářská práce, diplomová práce nebo disertační práce v ohrožení.

Odstraňte rušivé vlivy

Úplně stejné je to i s učením. Zapomeňte tedy na hudbu a jiné další rušící vlivy a vytěžte ze své pracovní aktivity maximum. Jedině tak tisk bakalářské práce Praha, tisk disertační práce Brno nebo tisk diplomové práce Ostrava nebude v ohrožení.

Related Articles

Leave a Comment