Home pro Ženy Šaty nebo legíny? Anebo oboje?

Šaty nebo legíny? Anebo oboje?

by Mag

Občas je zapotřebí trochu oživit nebo dokonce změnit šatník. A co by vám v něm rozhodně nemělo chybět? Legíny a šaty! Jejich velké plus je v tom, že je můžete nosit odděleně, ale pokud je spojíte, získáte tím skvělý outfit.

Legíny jsou TOP

Legíny vám dokážou vymyslet různé styly. Záleží jen na vaší fantazii. Rády sportujete? Jste aktivní žena a potřebujete pohodlné kousky? Sportovní legíny od Deneris vás doslova uchvátí! Jejich pohodlný a vzdušný styl je přesně to, co hledáte. Můžete volit kratší formu nebo celé dlouhé. A pokud zrovna vy jste ta, která potřebuje schovat ne příliš na oko hezké partie, tak vyzkoušejte zeštíhlující legíny nebo anticelulitidní legíny. Oba druhy vám schovají pomerančovou kůru, a naopak zvýrazní partie, kterými je zapotřebí se chlubit.

Budoucí maminky, vy rozhodně nezoufejte! Pro vás Deneris připravil těhotenské legíny. V nich se budete cítit pohodlně celý den, nic vás nikde neškrtí a vypadáte přímo báječně. Nezní to skvěle?

Co doplnit k legínám?

S čím nejčastěji sladit legíny? Hodí se v podstatě ke všemu. Velmi zajímavá kombinace je s šaty. Denní šaty se hodí na každou příležitost. Jsou vícebarevné v porovnání s těmi nočními a využít je můžete do práce, na nákupy nebo jen tak na výlet. Doplňte k nim letní legíny nebo džínové legíny a nejedno pánské oko se za vámi otočí.

V teplejších dnech každá z vás ocení spíše volnější a lehčí kousky. Vyzkoušejte letní šaty. Jsou prodyšné a veselé. Jsou hravé a zábavné. Letní šaty dokáží zvýraznit ženské křivky a zároveň vám schovají nějaké to kilo navíc. Můžete je využít i na večírek jako party šaty. Pro obchodní jednání a zaměstnané ženy jsou v nabídce business šaty, v nichž budete vypadat stylově a moderně. A co navíc? Jsou pohodlné!

Už máte vybráno? Šaty a legíny pro každou příležitost vás nezklamou. Je to na vás!

Related Articles

Leave a Comment