Home FinanceEkonomika Finanční tíseň je nejlepší řešit ihned. Přes SMS půjčky můžete získat až dvacet tisíc

Finanční tíseň je nejlepší řešit ihned. Přes SMS půjčky můžete získat až dvacet tisíc

by Press Express Jana

Náhle vám vzrostly výdaje, které utvořily čáru přes rodinný rozpočet? Nedorazil vám finanční obnos, se kterým jste počítali? Nečekané finanční výdaje mohou potkat každého z nás ještě dříve, než se stačí rozkoukat. Je to poměrně nepříjemná a komplikovaná situace, proto je důležité začít ji řešit s chladnou hlavou a také, pokud možno, zavčasu.

Pokud už úvěr u své banky splácíte a stalo se vám, že v současné chvíli nedokážete splácet podle předem sjednaných splátek a výše úroků, důrazně se doporučuje osobní komunikace přímo s bankovními úředníky. Pouze e-maily nestačí. To samo o sobě klientovi tolik nepoškodí jeho důvěryhodnost a mohou se vyjednat na určitou dobu příznivější podmínky. Ačkoliv cílem banky je samozřejmě opětovný zisk vypůjčených peněz, podle bankovního kodexu by měla jednotlivé případy klientů řešit s pochopením a také „na míru“ k dané situaci.

Pak jsou ale také situace, kdy není zapotřebí žádat o půjčení velké částky. Klienti mohou mít jiný problém a tím je čas. Představte si situaci, kdy například akutně potřebujete určitý finanční obnos, který aktuálně nemáte k dispozici. Než by bylo ovšem možné vše vyřídit přes banku, uplynula by lhůta, která je pro vás v takové chvíli podstatná. Proto existuje řešení i přes mobilní telefony. Jedná se o takzvané rychlé půjčky.

Stačí bankovní účet a mobilní telefon

Rychlé sms půjčky jsou vyřízeny poměrně rychle. Jediné podmínky, které pro jejich udělení musíte splňovat je disponovat bankovním účtem, mobilním telefonem a nebýt u jiné finanční instituce registrovaný jako dlužník.

Výše částky, kterou si můžete přes sms půjčky půjčit, se pohybuje v rozmezí od 100 Kč do 8 000 Kč. Na tuto částku nebudete potřebovat žádnou záruku ani ručitele – výhodou je navíc to, že pokud se stanete dlouhodobým klientem, můžete si prostřednictvím telefonu vypůjčit až 20 000 Kč. Toto je maximální výše úvěru, kterou lze poskytnout na jedno zažádání. Nelze však čerpat více úvěrů současně.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Related Articles

Leave a Comment