Home Zprávy Objednejte si jídlo až před práh

Objednejte si jídlo až před práh

by Press Express Jana

Zná to každý z nás – po náročném dni dorazíte s prázdným žaludkem domů a lednice je prázdná. A slyšeli jste již o rozvozu jídla přímo k vám domů? Stačí si sednout na gauč, otevřít internet, objednat a za chvíli již pohodlně večeříte, aniž byste museli vůbec opustit byt a jít do restaurace.

Rozvoz jídla je stále populárnější, což souvisí nejen s náročným programem a nedostatkem času, ale i s nedostatkem chuti trávit po náročném dni další chvíle v kuchyni. Zároveň je to jednoduchá možnost pro ty z nás, kteří kuchařské umění zrovna neovládáme. Služby rozvozu jídla u nás fungují již několik let a jsou stále využívanější.

Jídlo domů rychle a spolehlivě

Největší společností v tomto oboru je Dámejídlo.cz. Tato firma působí již v deseti českých městech a zprostředkovává dovážky jídla z více než 1500 restaurací. Objednávka je opravdu jednoduchá. Nejprve si na jejich webových stránkách najdete vaši oblíbenou restauraci nebo jinou, která vás zaujme. Z jejich nabídky si vyberete jídlo, na které máte zrovna chuť. Zadáte svou adresu, vyberete si formu placení a již čekáte na svou objednávku, kterou vám kurýr doveze až před práh vašeho bytu či domu. U většiny restaurací vám Dámejídlo.cz garantuje dovoz jídla do hodiny. Cena za dovoz se také liší restaurace od restaurace, ale znovu platí, že u většiny je dovoz zadarmo.

Garance spokojenosti

Máte strach z nákupu jídla v restauraci, kterou vůbec neznáte? Teď už nemusíte. V případě nespokojenosti s jídlem vám společnost vrátí peníze. Ale stát by se vám to nemělo, protože Dámejídlo.cz restaurace pečlivě kontroluje. Také můžete využít hodnocení a komentáře ostatních zákazníků, takže předem víte všechny potřebné informace.

Ušetřete na svém jídle

Kromě dopravy zadarmo můžete na svém dovezeném obědu nebo večeři dokonce i ušetřit. Stačí využít cashback na Tipli.cz. Cashback jednoduše znamená, že se vám vrátí předem určená částka z nákupu zpět na váš účet. Stačí se zaregistrovat na Tipli.cz, prokliknout se na Dámejídlo.cz nebo SushiTime.cz, které se zaměřují na rozvoz jídla a pak již objednáváte tak, jak jste zvyklí. Vrácení částky proběhne naprosto automaticky a vy můžete šetřit každým nákupem, který byste i tak udělali.

Proč se vláčet po náročném dni ještě do restaurace, když si své oblíbené jídlo můžete vychutnat i z domova. A díky cashbacku od Tipli na něm dokonce i ušetříte! Celá služba funguje jednoduše, takže můžete začít šetřit již dnes.

Related Articles

Leave a Comment