Home FinanceEkonomika Americká hypotéka kalkulačka

Americká hypotéka kalkulačka

by Mag

Zřejmě vás zklameme, ale americkou hypoteční kalkulačku u nás nenajdete. Jistě se ptáte, proč tomu tak je a my vám to hned vysvětlíme. Přistupujeme totiž ke klientům a jejich potřebám individuálně, proto zde nenajdete konkrétní výpočty, protože se vždy snažíme, aby daný klient mohl splácet, a proto mu můžeme nastavit výši splátek podle jeho potřeby.

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete rychle získat větší obnos peněz? Banky vás odmítají? Může to být z různých důvodů. Nejčastější a také nejběžnější jsou nízké příjmy a také záznamy v bankovních nebo nebankovních registrech dlužníků. Tam se dostanete velice snadno, například jednou opožděnou nebo nezaplacenou platbou. Jakmile jste tam zapsáni, na nějaký úvěr z banky můžete zapomenout. Ovšem můžete se obrátit na nebankovní společnosti, které se zaměřují právě na tyto lidi, kteří se dostávají do těžších a složitějších finančních situací. Americké hypotéky se poskytují všem lidem, bez ohledu na to, jestli máte nízký příjem v zaměstnání, nebo jestli jste maminka na mateřské dovolené či invalidní důchodce. Samozřejmě, že si každý poskytovatel musí ověřit schopnost splácet, bez toho by se úvěr poskytnout nemohl, ale často se dají podmínky přizpůsobit individuálně vám na míru. Takže jsme schopni zajistit nízké měsíční splátky a velice mírnou úrokovou sazbu. V této oblasti americké nebankovní hypotéky konkurují bankám. Výhodné jsou také podnikatelské úvěry.

Nechejte si vypracovat nezávaznou nabídku

V našem případě zde nenajdete americkou hypoteční kalkulačku, protože s klienty sjednáváme úvěr dle jejich potřeb. Situaci posuzujeme individuálně. Ovšem můžeme vám vypočítat nezávaznou nabídku. Stačí vyplnit formulář a my předběžně posoudíme váš případ a navrhneme, jak by hypotéka mohla vypadat. Samozřejmě, že posléze se dělají ještě úpravy. Žádost o hypotéku vyplníte online. Nemusíte nikam chodit ani si sjednávat schůzky. Velice rádi vypracujeme návrh, který je nezávazný a je zcela zdarma. V případě zájmu tedy stačí pouze vyplnit online žádost nebo nás kontaktovat telefonicky.

Related Articles

Leave a Comment