Home Zdraví Teploměr na čelo potěší každého unaveného rodiče

Teploměr na čelo potěší každého unaveného rodiče

by Mag

Děti jsou nachlazené, možná mají horečku. Co s tím? Samozřejmě, prvním cílem je změřit jim teplotu, abychom mohli určit závažnost situace a případně navštívit i lékaře. Díky moderním teploměrům, které neobsahují zdraví škodlivou rtuť a jejichž používání je tedy absolutně bezpečné, budete znát odpověď už za okamžik. Měření teploty totiž netrvá nekonečné minuty, jako tomu bylo zcela běžně ještě v předchozí generaci.

Přesnost a spolehlivost je základem úspěchu

Znát odpověď co možná nejdříve – a mít jasno v tom, co dělat dnes večer. Teploměr na čelo nabídne spolehlivou zprávu o vývoji situace a samozřejmě má i víceúčelové využití. Nemusíte totiž měřit teplotu jen dětem, ale také domácím zvířatům. Stačí jeden klik, přepnutí na měření povrchů a ověříte si, jestli je dětská výživa připravená k podávání nebo bude ještě lepší malou chvíli počkat, protože je stále ještě příliš horká. Mimochodem, měření snadno zvládnou i děti, protože je teploměr lehký a také velmi malý. Žádné čekání s teploměrem v oblasti podpaždí, dnešní zdravotnictví už totiž funguje úplně jiným způsobem! Méně stresu a více rychlých odpovědí, jinými slovy bezpečné měření určené pro 21. století.

Stačí jen dvě mikrotužkové baterie

A co provoz, vyžaduje bezdotykový teploměr pravidelné dobíjení akumulátoru? Nikoliv, vše je ještě jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát. K provozu totiž postačí dvě malé baterie, tedy věci, které má v zásobě snad každá domácnost. Minimální odběr energie k provozu pak zajistí, že baterie nebude nutné často měnit. Děti není nutné kvůli měření teploty budit nebo jim svítit lampičkou u postele. Díky podsvícenému LCD displeji budete znát naměřenou hodnotu i bez dodatečného světla v pokoji, které by určitě jen rušilo. Přesvědčte se o výhodách moderních teploměrů na cel-tec.cz!

Related Articles

Leave a Comment