Home pro Muže Vánoční dárek pro všechny fanoušky českých hodinek

Vánoční dárek pro všechny fanoušky českých hodinek

by Mag

Pokud ve svém blízkém okruhu máte vášnivého plavce a zároveň milovníka hodinek PRIM, tak máme pro Vás skvělý tip na dárek k Vánocům. 

Výrobce českých hodinek PRIM představuje novou limitovanou edici PRIM SPORT. V těchto hodinkách František Venclovský přeplaval jako první československý pokořitel kanál La Manche. František je chtěl tak moc, že si na ně musel půjčit od své babičky. 

Nová edice přináší řadu konstrukčních inovací. Hodinky oproti původnímu modelu mají automatický nátah. Vylepšená konstrukce šroubovací korunky zvýšila vodotěsnost na 10 ATM. Nově přepracovaná otočná luneta s lumi bodem je vyrobená technologií HyCeram® a nově má také aretaci.

Hodinky jsou dodávány s koženým ručně vyrobeným řemínkem od Brašnářství Tlustý. Pokud však máte v plánu přeplavat La Manche nebo se jen vykoupat v Máchově jezeře můžete si vyměnit kožený řemínek za kaučukový, který je v ceně. Dále ve speciálním balení najdete „rybičku“. Většina z nás si jistě vybaví kapesní nožík ve tvaru rybičky od firmy Mikov. Každá „rybička“ je individuálně číslovaná a je tedy unikátem, stejně jako PRIM SPORT L.E.

Related Articles

Leave a Comment