Home Finance Jaké podmínky nabízí konsolidace u MONETA Money Bank?

Jaké podmínky nabízí konsolidace u MONETA Money Bank?

by Mag

Díky konsolidaci neboli sloučení úvěrů u MONETA Money Bank lze ušetřit až 50 % na pravidelných splátkách a mít lepší přehled o vlastních financích. Jaké výhody a podmínky se s tímto produktem pojí a kdo jej může získat?

MONETA Money Bank, dříve známá jako GE Money Bank, poskytuje finanční služby fyzickým osobám i podnikatelům. Byla první bankou, která umožnila založení běžného účtu jen s pomocí mobilního telefonu, a i v současnosti se zaměřuje na zdokonalování v digitální sféře. Díky inovacím, prozákaznickému přístupu a kvalitě služeb si MONETA Money Bank vysloužila mnoho významných ocenění.

Vedle konsolidace půjček se k oblíbeným produktům banky řadí zejména účelová hypotéka, Expres půjčka na cokoliv nebo kontokorent MONETA Flexikredit.

Konsolidace půjček MONETA Money Bank

Konsolidace půjček v praxi znamená sloučení několika různých půjček do jedné. Cílem jsou výhodnější splátkové podmínky a méně starostí se splácením. MONETA Money Bank nabízí konsolidaci bankovních i nebankovních půjček, kontokorentů a kreditních karet v celkové výši 800 000 korun a se splatností až 10 let. Výše roční úrokové sazby začíná na 4,9 % a stanovuje se individuálně dle vyhodnocení žádosti konkrétního klienta.

Proč zvolit sloučení půjček u MONETA Money Bank?

Mezi hlavní výhody produktu patří nízká úroková sazba a RPSN od 5,1 %. Díky konsolidaci je proto možné snížit splátky až o polovinu a zároveň splácet pouze jeden úvěr. V rámci konsolidace si lze půjčit také dodatečné finance navíc a využít je na cokoliv.

Výhody sloučení půjček:

  • Nízká úroková sazba – od 4,9 % p.a. (RPSN od 5,1 %)
  • Splátky se sníží až o 50 %
  • Možnost půjčit si peníze navíc
  • Žádné starosti s rušením starých závazků – banka vše vyřídí

Do konsolidace je možné zahrnout i půjčky rodinných příslušníků klienta.

Díky výhodné úrokové sazbě se splátky sníží až o 50 %.

Jak si konsolidaci sjednat?

Vše potřebné lze vyřídit snadno a pohodlně online, popřípadě telefonicky či na jedné z poboček. Zájemci musí prokázat pravidelný měsíční příjem alespoň 5 000 korun a předložit platný doklad totožnosti. Dalšími podmínkami pro poskytnutí konsolidace je věk minimálně 18 let a trvalý pobyt na území ČR.

Klient se nemusí zabývat rušením starých půjček. Banka vše potřebné vyřídí, a to zcela zdarma. Bez poplatků je také správa úvěru a online sjednání, v případě vyřízení konsolidace na pobočce nebo po telefonu je třeba počítat s poplatkem 1 795 korun.

Related Articles

Leave a Comment