Home Bydlení Sháníte levné ubytování v Praze? Máme pro vás tip!

Sháníte levné ubytování v Praze? Máme pro vás tip!

by Mag

Jak jistě všichni víte, sehnat dostupné bydlení v Praze je čím dál tím větší problém. Ceny i těch nejobyčejnějších bytů jsou vyšroubovány do astronomických výšin, takže si je obyčejný člověk prakticky nemůže dovolit. To však není případ nových bytů v Rezidenci Topolová, kde je dostupné bydlení ve velice oblíbené lokalitě.

Jak je tato lokalita dostupná?

Největší devízou Rezidence Topolová je bezesporu populární a klidná lokalita Prahy 10. Na jednom místě naleznete vše potřebné pro sociální i kulturní vyžití, takže nebudete muset nikam složitě jezdit. I když cesta do centra na Václavské náměstí zabere pouhých 20 minut, samozřejmě v závislosti na dopravní situaci. Nejjednodušší je cesta autobusem na zastávku Skalka, odkud se pohodlně metrem dostanete až do centra města.

Potřebujete krátkodobý pronájem?

Pokud jste do hlavního města přijeli pouze na dovolenou, tak určitě nebudete shánět dlouhodobý pronájem. Pravděpodobně se spokojíte s hotelem. Apartmány Praha v Rezidenci Topolová vám zajistí potřebné pohodlí, bezpeční i klid. Naleznete v nich dvoulůžkové postele s nočními stolky a dalším nezbytným vybavením, mezi které patří například stůl nebo šatní skříň. Kuchyně je taktéž plně vybavena, neboť v ní naleznete chladničku, rychlovarnou konvici nebo dvouplotýnkový vařič. 

Problémem není ani dlouhodobé bydlení

Ubytování v Praze však můžete hledat i za účelem dlouhodobého pronájmu. Garsoniéry v Rezidenci Topolová jsou určeny převážně těm, kteří chtějí získat byt co nejrychleji, a to bez pomoci realitní kanceláře. Nemusíte se obávat nikterak vysokých kaucí, ani plateb několik měsíců dopředu. Jde tedy o ideální možnost ubytování pro mladé lidi, kteří v Praze například studují. Smlouva se totiž uzavírá na 12 měsíců s dalším možným prodloužením.

Sehnat levné ubytování zase není takový problém, pokud víte, co a kde hledat. Rezidence Topolová je vám plně k dispozici, a proto neváhejte využít jejích služeb.

Related Articles

Leave a Comment