Home Cestování Půl hodina s nádhernými výhledy

Půl hodina s nádhernými výhledy

by Mag

Také jste se zamilovali do pohledu na svět z výšky? Líbí se vám vyhlídková terasa u mnohapatrového domu, na zámecké věži nebo výstup na rozhlednu? A co teprve až spatříte ulice a domy z výšky několika set metrů? Vypravte se na vyhlídkový let vrtulníkem. Krajina pod vámi se promění každou vteřinou a vy nepřestanete žasnout.

Dobrodružství na odpoledne

Pracovní povinnosti nám vyplňují desítky hodin týdně a ani po příchodu domů se nemůžeme oddat úplnému odpočinku. Čekají nás domácí práce, úklid, nákupy, nejrůznější přípravy. Výjimečných dní a hezkých zážitků máme opravdu málo. Je na čase to změnit a proměnit jedno všední odpoledne v krásně nevšední zkušenost.

Za chvíli vystoupíte na letištní plochu a vypravíte se k prosklené kabině. Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha vás vezmou na úžasnou projížďku.

Půl hodina s adrenalinem i romantikou

Vyhlídkový let může trvat půl hodiny, hodinu a půl nebo ještě déle. Let vrtulníkem Mladá Boleslav vám představí krásu města v blízkém okolí Prahy. Třicetiminutový let vás vezme z letištní plochy přes Starou Boleslav s charakteristickými červenými střechami domů až k jezeru Lhota. Vzrušení z pobytu pár stovek metrů nad zemí je opojné a pohled na nekončící vzdušný prostor je plný romantiky. Vyměňte víkendový program v nákupním centru za výlet s krásnou vyhlídkou.

Překvapte originálním dárkem

Už delší dobu platí, že pravou hodnotu nemá věcný dar, ale společně strávený čas. Třeba při úžasném zážitku. Proto jsou vyhlídkové lety vrtulníkem výborný tip na dárek. Zakoupení trvá jen malou chvíli, ale radost z dárku a dokonalé překvapení tu bude už navždy.

Usnadní vám pracovní povinnosti

Plánování pracovních úkolů tak, abyste vše pohodlně stihli není snadné. Zejména tehdy, když se vám sejde v diáři několik obchodních jednání v různých městech. Není možné stihnout vše za jediný den. Můžete ale využít aerotaxi Praha a schůzky z celého týdne stihnete za dva dny díky rychlé dopravě.

Related Articles

Leave a Comment