Home Bydlení Vybavte si domácnost levně, přesto kvalitně. Poradíme vám

Vybavte si domácnost levně, přesto kvalitně. Poradíme vám

by Mag

Ať už se stěhujete do vlastního příbytku nebo do jste se rozhodli přestěhovat se do nového bytu z důvodu výhodnějšího nájemného, v každém případě si budete danou domácnost zařizovat po svém. Budete chtít osvěžit svou domácnost novým bytovým textilem, také novými křesly nebo sedacími vaky, které jsou v posledních letech velice oblíbené hlavně u mladší generace. V souvislosti se zařizováním domácnosti se nabízí otázka, jak si zařídit dům nebo byt kvalitně, přesto za to tolik neutratit? 

Nakupujte ve slevách

Vůbec základním pravidlem toho, nakoupit levně, je, abyste nakupovali ve slevách. Vytipujte si slevy, které se konají ve vašich oblíbených kamenných prodejnách nebo e-shopech s bytovými doplňky nebo nábytkem. Takto lze ulovit opravdu skvělé kousky za přijatelné ceny. 

V případě, že se zrovna žádné slevové akce nekonají, je možnost využít slevové kódy, které jsou dlouhodobě k dostání na mnoha internetových stránkách. Takové slevové kupony mohou nákup zlevnit i o dvacet či třicet procent, případně mohou nabídnout alespoň dopravu zdarma.

Nakupujte v bazarech

Chcete ušetřit na vybavení bytu? Co nakupovat v bazarech? V bazarech najdete především kousky na retro vlně, které si zamilujete, pokud tedy chcete tento styl zařadit do vaší domácnosti. Některé retro kousky je možné dobře zrenovovat. Jen je natřete, obrousíte nebo podobně.

Porovnávejte cenu a kvalitu

Někdy se však vyplatí koupit si dražší kousky, pokud jejich kvalita odpovídá. Abyste nemuseli kupovat jídelní židle každý rok, raději si je pořiďte dostatečně kvalitní a dražší, abyste se vyhnuli budoucím brzkým investicím. Podobně tomu je u spotřebičů nebo u nábytku, který se neřadí k nejlevnějším, ale který vám za to vydrží dlouhá léta.

S výběrem vám taktéž pomohou recenze a reference na internetu, v nichž lidé sdělují své zkušenosti s daným produktem nebo kusem nábytku.

Related Articles

Leave a Comment