Home Bydlení Vpusťte přírodu do vašeho interiéru

Vpusťte přírodu do vašeho interiéru

by Mag

Trend návratu k přírodě a styl eko byl populární již loni, ale ani v letošním roce rozhodně jeho vliv v interiérovém designu neupadá. Dřevo je pro svou nadčasovost, vysokou odolnost, dlouhou životnost, a především osobitý vzhled vděčným prvkem.  Český výrobce dveří, společnost Sapeli, sleduje a tvoří trendy a přichází na náš trh s novým povrchem v kategorii dýh Dub trámový s maximálním zdůrazněním kresby dřeva. 

Pokud při plánování interiéru nechcete dělat kompromisy a kladete důraz na každý detail, pak jsou dýhované dveře jasnou volbou. Tato povrchová úprava patří k absolutní estetické špičce. Vrchní vrstvu dveří tvoří pravé dřevo se svou jedinečnou přírodní kresbou, sukovitostí a případnými prasklinami, které se strom od stromu liší. Každé dveře jsou tak originálem. Ale nemusíte se bát, že vám dveře nebudou vzájemně ladit. „Přírodní materiály mohou vykazovat nepatrné odlišnosti v barevných tónech nebo textuře, v Sapeli však garantujeme v rámci jedné zakázky využití stejné šarže dýhy,“ potvrzuje Tomáš Albrecht, produktový management Sapeli.

Dub trámový v povrchové úpravě olej pure – nová dýha společnosti Sapeli, která povznese každý moderní interiér. V souladu s nejnovějšími trendy skvěle doplní zejména rustikální styl, jenž se inspiruje venkovem, ale můžete ho využít i v městském bytě. Pro maximální zdůraznění kresby dřeva není povrch tmelený a nabízí rovněž možnost úpravy novými probarvenými oleji, a to zcela bez příplatku. 

Dveře ELEGANT díky svému jednoduchému a čistému vhledu patří k jedné z nejuniverzálnějších a nejoblíbenějších modelových řad Sapeli. Nový dekor Dub trámový interiér příjemně zútulní a dodají mu přírodní půvab, Sapeli, www.sapeli.

Dveře SWING v sobě zrcadlí styl 30. let a odráží éru optického prodlužování a umírněnosti, jejich základem jsou obdélníkové výplně v různé skladbě. Nový dekor Dub trámový navíc vnese do domácnosti jedinečný prvek přírody. Sapeli, www.sapeli.cz

Related Articles

Leave a Comment