Home Bydlení Kvalitní vinylové podlahy Gerflor DESIGNART

Kvalitní vinylové podlahy Gerflor DESIGNART

by Mag

Přejete si pro váš domov novou podlahu? Vyberte si tu správnou u nás, bude vašemu interiéru velice slušet a vy se nebudete moci vynadívat. Nechte se inspirovat francouzskou kvalitou Gerflor a jejich kolekcí Designart. Vysoce moderní a kvalitní vinylové podlahy splňují ty nejpřísnější podmínky pro příjemné bydlení. Poskytují optimální komfort a díky působivým dekorům jsou nepřehlédnutelné. 

Proč si vybrat právě vinylovou podlahu   

  • Zaručí dokonalý design vašemu domovu. 
  • Osloví vás jednoduchá pokládka podlahy
  • Údržba je velice snadná. Vinyl zachová váš domov čistý a dokonale hygienický. 
  • Vinyl tlumí kročejový zvuk. 
  • Podlaha vám bude sloužit po dlouhá léta. 
  • Je maximálně odolná proti mechanickému poškození. 
  • Hřejivá na dotek. 

Rodinka Gerflor Designart je početná, vyberte si tu pravou 

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Home – jak už z názvu vyplývá, jedná se o podlahu vhodnou pro bytový interiér. Vyberete si ze široké nabídky dekorů. Máte na výběr až 14 odstínů v imitaci dřeva a 4 dekory dlažby.  

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Home Click – skvělá kolekce se zámkovým systémem LOCK umožňující rychlou montáž i demontáž. Široká nabídka dekorů je samozřejmostí, imitace dřeva a dlažby vám učaruje. 

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Traffic – vysoce kvalitní a odolná podlahová krytina. Poskytne službu jak v domácím, tak i komerčním prostředí. Jistě si vyberete z dekorů kamene, nebo dřeva.  

Vinylové podlahy Gerflor DESIGNART Traffic Click – zárukou kvality je tato odolná zámková krytina. Směle ji můžete použít i do vysoce zatěžovaných prostor. Rozhodně odolá mechanickému poškození i dennodennímu kontaktu s obuví. Kolekce podlah obsahuje kamenný dekor i imitace až 15 různých druhů dřeva. 

Přejete si pro váš domov novou podlahu? Vyberte si tu správnou u nás, bude vašemu interiéru velice slušet a vy se nebudete moci vynadívat. Nechte se inspirovat francouzskou kvalitou Gerflor a jejich kolekcí Designart. Vysoce moderní a kvalitní podlahy splňují ty nejpřísnější podmínky pro příjemné bydlení. Poskytují optimální komfort a díky působivým dekorům jsou nepřehlédnutelné. 

 Více informací a inspiraci najdete na: www.svetpodlah.cz

Related Articles

Leave a Comment