Home Cestování Užijte si letní dovolenou s thajskou masáží

Užijte si letní dovolenou s thajskou masáží

by Mag

Nevíte, co podniknout o dovolené a přitom byste ji prožili méně tradičně než obvykle? Kromě cestování a trávení času s rodinou a přáteli si můžete odpočinout jedinečně o volných dnech také ve wellness zařízeních.

Zepstřete si letní dovolenou thajskou masáží

Velmi populární je u žen všech věkových kategorií tradiční reflexní thajská masáž, která přináší pocit uvolnění i nabytí psychické pohody. Tradiční thajská reflexní masáž patřila v historii k výhradám thajských mistrů. Ti provozovali toto umění v thajských chrámech a byli známí svými léčitelskými dovednostmi. Toto thajské umění se dochovalo až do dnes a thajské masérky zakládají masáže na dokonalých znalostech energetických drah v lidském těle. Díky tomu lze docílit odstranění nejrůznějších blokací, které mohou mít za následek nepříjemné zdravotní komplikace. Thajská masáž působí silou na tlakové body, svaly a šlachy. Masérky při své práci natahují a ohýbají páteř a používají cviky a hmaty k uvolnění kloubů. Masérky zapojují při masáži nejen své dlaně, ale rovněž předloktí, lokty, chodidla a kolena. Postupně lidské tělo získává pocit uvolnění.

Jaký dárek vybrat pro Vaše nejbližší?

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky můžete hledat nejen inspiraci na vyplnění Vašich volných chvil, ale také bohatou inspiraci na dárky pro Vaše nejbližší. Při příležitosti narozenin, jmenin nebo jen tak během návštěvy jim můžete udělat radost poukázkou na různé gastronomické a wellness zážitky. Podle vlastního vkusu můžete zážitky vybírat zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/. Také s univerzálními dárkovými poukázkami sklidíte velký úspěch. Díky Firmě na zážitky si užijete léto splněných snů nejen Vy, ale i Vaši milovaní.

Related Articles

Leave a Comment