Home pro Muže Taktická svítilna potěší amatéry i profíky

Taktická svítilna potěší amatéry i profíky

by Mag

V domácnosti, na výletech, na rybách nebo při opravě auta – tam všude oceníte ruční aluminiovou svítilnu CEL-TEC FLZA 50, která je nejen multifunkční, ale také báječně vypadá. Tato policejní baterka má velkou výdrž a hodně toho umí.

Mohutný světelný tok, v tomto případě o síle 120 lumenů, se řadí ve své kategorii mezi nejvýkonnější. Světelný kužel lze díky fokusování zároveň směrovat tak, jak nám to v danou chvíli vyhovuje. Někdy potřebujeme vidět daleko před sebe, třeba posvítit si na SPZ jiného vozidla nebo podívat se, kam vede cesta.

Jindy naopak vyžadujeme co nejširší záběr a chceme vědět, co je okolo nás. I toto policejní baterka dovede, a ještě k tomu se postará, aby světlo dopadalo do šířky rovnoměrně.

Řada uživatelů ocení i to, že tato taktická svítilna dovolí přepínat mezi jednotlivými módy. Těmi je intenzita 100 %, 30 % a blikání. Další velkou výhodou je její nabíjení díky Li-Ion akumulátoru 18650. Ten patří v současnosti mezi nejlepší baterie, jaké se dají pro tento účel použít. Netrpí samovybíjením, nevadí mu ani mrazivé počasí a s ohledem na svoji hmotnost a objem nabízí skutečně vynikající kapacitu. Akumulátor lze dobíjet ze sítě, ale také pomocí autozapalovače.

Taktická svítilna báječně poslouží během výletů, pobytu v přírodě, na rybách. Nezabere moc místa, a díky univerzálnímu držáku ji připevníte i na kolo. Hodí se do domácnosti, její služby si pochvalují kutilové i drobní řemeslníci. Manipulace je velice snadná. Díky exkluzivnímu vzhledu a vynikajícím vlastnostem potěší jako dárek i toho nejnáročnějšího uživatele.

Zakoupit si ji můžete v e-shopu cel-tec.cz, kde vám také s výběrem ochotně poradí.

Tip redakce: Tato taktická svítilna má široké spektrum použití. Pokud máte svítilnu a chybí vám ještě horské kolo, abyste rozšířili možnost použití svítilny, nejširší nabídku kol najdete na bikero.cz.

Related Articles

Leave a Comment