Home FinanceEkonomika Nakupujte kvalitní španělské potraviny

Nakupujte kvalitní španělské potraviny

by Mag

Chystáte se strávit část léta na chalupě a rádi byste si sebou vzali dostatečnou zásobukvalitního olivového oleje? Spousta žen jej při přípravě pokrmů používá, jak ve studené, tak teplé kuchyně. Oblíbené jsou především v letním období, kdy jídelní stoly plní nejrůznější zeleninové a těstovinové pokrmy.

Olivové oleje jsou nejen nepostradatelným pomocníkem v kuchyni, ale také mají blahodárné účinky na lidský organismus. Dokonce bylo odborníky dokázáno, že mnoho užitečných látek obsažených právě v olivových olejích se stoprocentně vstřebává do lidského těla. Kvalitní olivové oleje totiž obsahují například mastné kyseliny včetně omegy 3, které jsou schopné zbavit lidské tělo špatného cholesterolu. Součástí olivového oleje jsou rovněž fenelové slouženy, které mají protizánětlivé účinky. Dále je možné jmenovat mononenasycené mastné kyseliny zabraňující vzniku aterosklerózy nebo vitamíny A, D, E a K. Prvotřídní olivové oleje je možné objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno. Koupit zde můžete extra panenské olivové oleje i olivové oleje z pokrutin.

Nepřehlédněte také ostatní sortiment zboží společnosti BMC Brno

Nabídkový katalog společnosti BMC Brno se však pouze neomezuje pouze na možnou koupi olivových olejů. Do nákupního košíku můžete přidat rovněž olivy a kvalitní španělské víno Old Porter. Veškerý sortiment vín Old Porter najdete zde katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html. Rovněž olivy jsou bohaté na vitamíny a mononenasycené mastné kyseliny. Přidat je můžete do zmíněných zeleninových či těstovinových salátů. Oblíbené jsou také při konzumaci masitých pokrmů. Olivy neodmyslitelně patří do španělské kuchyně, proto na základě jejich inspirace si můžete také v tuzemských podmínkách připravit španělskou delikatesu tapas.

Related Articles

Leave a Comment