Home pro Ženy Tak trochu jiný dárek – džem a marmeláda

Tak trochu jiný dárek – džem a marmeláda

by Mag

To, že každá láska prochází žaludkem, není žádné klišé. A protože se blíží svátek svatého Valentýna, možná byste tentokrát mohli překvapit svou drahou polovičku tak trochu jiným dárkem. Darujte tentokrát věc, která nejen potěší, ale bude i skvěle chutnat. Darujte vůni a chuť léta v podobě chutného džemu, marmelády nebo zavařeniny. Bude chutnat ovocem plným slunce. Přibalte také tabulku dobré čokolády nebo čokoládové bonbóny a pralinky, úsměv a dobrou náladu.

Když ne do sladka, nalaďte se do slana

Pokud ale víte, že obdarovaný (obdarovaná) si na sladkosti nepotrpí, že je laděn (laděna) spíše do slana, zabalte do úhledného, mašlí ozdobeného balíčku nějaké to naložené maso a klobásky, paštiky a teriny, sýry a konfitury. Sladký či slaný dáreček doplňte lahví dobrého vína, balíčkem lahodné kávy, nebo zvolte čaje a ne pečené čaje. Dámě svého srdce nezapomeňte pořídit také pěknou kytku, svému mlsounovi přihoďte místo kytky navíc nějaké sušenky a krekry. No, a pak už nezbývá nic jiného, než rozjet romantickou oslavu.

 

Povečeřet, promilovat celou noc a dobře posnídat

Valentýn, to je prostě romantická večeře při svíčkách, promilovaná noc a báječné pohodové ráno při skvělé snídani. Tu můžete ozvláštnit opečeným toastem namazaným čokoládovým krémem nebo oříškovým máslem. Vyznavačům jogurtu přidat na misku pár oříšků, semínek nebo sušených plodů, aby si mohli bílý jogurt ochutit podle svého gusta.

Kdy jindy se vzájemně rozmazlovat než na Valentýna

Co myslíte, že by nebyla Valentýnská oslava v nastíněném duchu vůbec od věci? Tak neváhejte a začněte jí připravovat. Vše potřebné – jak do dárkových balíčků, tak pro dobrou večeři či snídani – nakoupíte ve vynikající kvalitě a za příjemné ceny na dobraspiz.cz. I kakao, kakaové boby, hořkou čokoládu, sirupy a nealko.

Related Articles

Leave a Comment