Home Bydlení Nábytek z dřevotřísky? Raději to ani nezkoušejte! Volte nábytek z masivu

Nábytek z dřevotřísky? Raději to ani nezkoušejte! Volte nábytek z masivu

by Mag

Bydlíte v bytě, nebo vám říká “pane” celý dům? Ono na tom v podstatě vůbec nezáleží. Ať tak, či tak, stejně budete muset interiér vybavit nábytkem. Vy, kteří si myslíte, že se vydáte za nákupem nábytku do velkého nákupního řetězce a nábytek tam zakoupený vám bude pohodově sloužit i půl století, budete nemile překvapeni, až zjistíte, že jste se pořádně sekli. Levný nábytek z dřevotřísky nábytku z masivu nemůže naprosto v ničem ani trochu konkurovat. Sice může na první pohled vypadat krásně, může zaujmout svou lehkostí a hlavně cenou, ale stopy opotřebení na sebe nenechají dlouho čekat. Jsou známy i případy, kdy se takový nábytek z levných materiálů rozpadl okamžitě poté, co vypršela záruka.

To vám postele z masivu, jídelní stůl z masivu ani jídelní židle z opravdového dřeva ani dřevěný zahradní nábytek zakoupený v Nábytku Mirek rozhodně neudělají.

Nábytek z masivu – trvanlivost a dlouhá životnost

Dřevěné postele z masivu z nabytekmirek.cz, ať už budou součástí rustikálního nábytku, designového nábytku, selského nábytku nebo Provence nábytku, jsou totiž vyrobené ze skutečného dřeva. Toto dřevo není nastaveno žádnými náhražkami. Díky tomu se můžete doslova a do písmene spolehnout na jeho trvanlivost a dlouhou životnost.

Nábytek z masivu vydrží prakticky vše

Vždyť takové manželské postele z masivu musí také něco vydržet. Většinou se do nich nechodí jenom spát. Často je právě manželská postel z masivu dějištěm početí potomka nebo potomků a musí proto něco vydržet. Jak vidno, dřevěný nábytek se hodí prakticky do každé místnosti, jen styl zpracování může být různý.

Pro výrobu masivního nábytku se používá dub, borovice, bříza a někdy i ratan. Ratan se používá nejčastěji na výrobu zahradního nábytku. Ostatně, nepotřebujete na svou zahradu nějaký hezký a praktický zahradní set?

Related Articles

Leave a Comment