Home Zprávy Slušivé a zároveň kvalitní – to jsou pánské a dámské tašky z bottega.cz

Slušivé a zároveň kvalitní – to jsou pánské a dámské tašky z bottega.cz

by Mag

Věděli jste o tom, že i taková pánská taška přes rameno, manažerská taška nebo dámský batoh mohou být slušivé a zároveň kvalitní? A přitom mohou být příznivé i jejich pořizovací ceny? Jen musí člověk vědět, kde, v jakém e-shopu, nakupovat. Určitě neprohloupíte, pokud se rozhodnete pro internetový obchod bottega.cz. Pánové tam najdou luxusní pánské kožené aktovky, které už spoustu let patří neodmyslitelně k naší kultuře. Aktovky však dnes využívají nejen muži, ale i ženy. Zejména ženy, které potřebují pro svou profesi laptop.

A do jaké skupiny lidí patříte vy?

Ono dnes vlastně nezáleží na tom, kdo vlastně jsme:

  • zda patříme mezi businessmany či businessmanky, kteří spěchají městem z jedné schůzky na druhou;
  • nebo o sobě můžeme hrdě prohlašovat, že jsme sportovní typy, kteří brzy ráno, než vyrazí do práce, stihnou ještě navštívit fitness centrum nebo plavecký bazén;
  • zda patříme mezi spoustu úředníků a učitelů, kteří s sebou potřebují každé ráno odnést do práce fůru dokumentů a sešitů.

Prostě všichni potřebujeme zavazadlo, nějakou tašku přes rameno dámskou, tašku přes rameno pánskou, pánskou koženou tašku nebo přinejmenším dámskou kabelku.

Jak vyřešit dilema?

Pokud jde o dámské kabelky a dámské tašky:

  • když zvolíte dámskou tašku velkou, bude se vám s ní dobře cestovat – stejně jako s pánskými cestovními taškami bude prima na služební cestě mužům;
  • na procházku do města, na rande nebo na pracovní pohovor se rozhodně více hodí dámské kabelky do ruky. Malá kabelka má své místo při každé společenské příležitosti.

Co se týká dámských kabelek, je vždy důležité vědět, kam takovou kabelku budete nosit. Zda by nebylo opravdu lepší, pořídit si rovnou středně velkou nebo větší dámskou tašku případně dámský batoh. Malá kabelka pojme akorát tak papírové kapesníčky a peněženku. Pokud budete potřebovat místo i na menší nákup, volte druhou variantu.

Related Articles

Leave a Comment