Home Zprávy PROFORZA ze skupiny DRFG Davida Rusňáka zabodovala. Zaměstnanci před Vánoci vybrali více než 150 tisíc korun

PROFORZA ze skupiny DRFG Davida Rusňáka zabodovala. Zaměstnanci před Vánoci vybrali více než 150 tisíc korun

by Mag

Společnost PROFORZA, která od konce roku 2018 patří do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, vybrala v rámci předvánoční sbírky částku přesahující 150 tisíc korun. Přes sto tisíc vybrali mezi sebou sami finanční poradci PROFORZY a zbytek celkové částky nasbírali z výtěžku tomboly jejich vánočního večírku.

Ředitel Nadace DRFG si šek převzal od zástupců společnosti PROFORZA. Ten všem zaměstnancům děkoval a také uvedl, že si velice váží té podpory a vzájemné důvěry. Právě také díky finanční podpoře od zaměstnanců investiční skupiny Davida Rusňáka, může Nadace DRFG dlouhodobě podporovat nejen dobročinné a charitativní projekty, ale také řadu kulturních a sportovních akcí. David Macek se zaměstnanci společnosti PROFORZA o využití prostředků diskutoval a slíbil, že peníze opět poputují potřebným a také na výuku finanční gramotnosti dětí z dětských domovů ve spolupráci se společností yourchance, a také podpora doprovázení dospívajících z dětských domovů. Nadace DRFG ale pomáhá a finančně podporuje řadu dalších charitativních projektů.

PROFORZA nově patří do investiční skupiny DRFG

Tým zkušených poradců společnosti PFOFORZA se řídí heslem „mít život ve vlastních rukou”. Tuto filosofií, kterou se sami řídí, předávají také svým klientům. Zajímají se o to, co potřebují a na základě diskuzí jim potom radí, jak se nejlépe starat o svoje finance. Pomáhají jim se spořením, vyřídí hypotéku, vyberou pojištění, a poradí také kam vhodně investovat volné prostředky. Vyznají se v dluhopisech Investiční skupiny DRFG a poradí také s podílovými nemovitostními fondy.

Finanční nezávislost a dobré zajištění jsou to zásadní, s čím PROFORZA klientům pomáhá. Mít život ve vlastních rukou totiž znamená, nenechat se ničím překvapit a bez obav hledět do budoucnosti. PROFORZA je v tom úspěšná, mohla by o tom mluvit některá z deseti tisíc rodin, která bez domova nebo finančních prostředků, a to ani při v obtížném období, třeba při ztrátě zaměstnání nebo v době dlouhodobého léčení. Skvělé služby, které společnost poskytuje hodnotí sami klienti v recenzích na webu společnosti. Více informací o investiční společnosti DRFG najdete například zde: drfg-finance.cz

Related Articles

Leave a Comment