Home Zprávy Kamera na helmu skvěle zdokumentuje sportovní aktivity

Kamera na helmu skvěle zdokumentuje sportovní aktivity

by Mag

Často a rádi jezdíte na motorce, skvěle se bavíte při adrenalinových zážitcích a nejraději byste je měli pečlivě nafocené. Jenže jak na to, když máte zaměstnané obě ruce a musíte dávat dobrý pozor na aktuální situaci na silnici? Vhodným řešením přitom může být malá kamera, jíž si připnete na přilbu, nijak vás neomezí v pohybu a dokáže udělat videozáznam celé jízdy v perfektní kvalitě. A jaké jsou její přednosti? Těch je hned několik, takže nastartujte motor a vydejte se na svou první jarní projížďku…

Velmi široký úhel záběru, ale také nízká hmotnost

Drobná elektronika, která umí víc, než by se na první pohled mohlo zdát. I s baterií má totiž jen sto gramů, takže ji prakticky nebudete cítit na helmě, ani při upevnění kdekoliv jinde. Úhel záběru 170 stupňů je hodnota, která dokonce předčí i lidský zrak – takže zaznamenáte nejen to, co se bude zrovna odehrávat na silnici, ale i veškeré dění v okolí vozovky. Kamera na helmu se velmi jednoduše ovládá a také jí nebude vadit nějaká ta dešťová přeháňka nebo poryv větru. Naopak, bude natáčet stále stejně dobře a díky baterii s kapacitou až na dvě hodiny videozáznamu máte volný prostor i pro delší projížďku do přírody. Lze ji také využít jako webkameru, když budete doma u PC a motorka zrovna v garáži.

Dokonale ostrý obraz a výjimečně kvalitní fotografie

Fotky v rozlišení 4032 x 3024 a video ve Full HD rozlišení, co si ještě více přát, že? Snad jen, aby byla letošní dovolená stejně tak pohodová, jako v minulém roce. Kamera na přilbu vám umožní dokonalou dokumentaci, kterou si budete moci prohlížet s přáteli během zimních víkendů a připomínat si, co jste skvělého zažili. Podpora paměťové karty s kapacitou až 32 GB zaručí, že videa z dovolené vás prostě budou bavit. Teď už jen vymyslet, kam přesně letos vyrazit!

Další zajímavé kamery naleznete na eshopu cel-tec.cz

Related Articles

Leave a Comment