Home pro Ženy Proč obvykle lidé nedokážou využít seznamku naplno?

Proč obvykle lidé nedokážou využít seznamku naplno?

by Mag

Na internetu je spousta seznamek a příležitostí, kde se lidé mohou seznamovat a domluvit si rande. O to větší škoda, že neustále velký počet lidí neumí tyto seznamky naplno využít a hloupými chybami se sami připravují a vhodný protějšek, se kterým je velká šance, že to bude pokračovat někam dál. Pojďme se podívat na pár věcí, které by měl člověk na seznamce dodržovat, aby se úspěšně seznámil.

Uživatelský profil jako hlavní zbraň při seznamování

Každá online seznamka vám umožní vyplnit více či méně údajů a informací, které následně tvoří váš profil a zároveň vizitku na základě které děláte na ostatní lidi první dojem. A tady to začíná. Pro velké množství lidí na seznamce je obtíž napsat pár slov o sobě a o tom, koho hledají. Pokud to uděláte, vaše šance na (úspěšné) seznámení výrazně vzrostou. Další zásadní věcí, která ovlivňuje seznamování, je fotografie. Pokud nahrajete alespoň jednu aktuální a přirozenou fotku, tak neuděláte chybu. Váš první dojem bude ucelený a pokud někomu nepadnete do oka je také dobře, protože co se má stát, tak se stane a na vašem prvním rande se stejně vše ukáže.

Průběžné vyhledávání těch správných lidí zvyšuje šance

Vyhledávání je základ, už od pravěku. Abyste ulovili svou kořist, musíte nejprve najít nějaké stopy a pokračovat k cíli. Pokud přijdete na seznamku, kde jste ještě nebyli, věnujte klidně hodinu i dvě důkladnému prohledání všech profilů podle vašich preferencí. Až se na seznamku vrátíte třeba o pár dnů později, bude vám stačit už jen pár minut na prohlédnutí nově registrovaných lidí na seznamce. Kromě vytvoření kvalitního uživatelského profilu tedy nezapomeňte na pravidelné vyhledávání nových lidí na seznamce a v případě sympatií je ihned oslovte.

Solidní komunikace na seznamce je základ

Pokud objevíte zajímavý profil, na nic nečekejte a hned napište první zprávu. Ale nezapomeňte být trochu kreativní a slušní. Zpráva, ve které napíšete pouze pozdrav nebo pošlete smajlík, bude jen jednou z mnoha, kterou příjemce nejspíš bez odpovědi rovnou smaže. Doporučujeme napsat rovnou něco málo o sobě a také důvod, proč vás zaujal právě tento profil uživatele. Věřte nebo ne, ale pokud je na druhé straně solidní člověk, určitě vám odpoví a mnohem lépe pak budete pokračovat v komunikaci, která může pokračovat až k prvnímu rande.

Related Articles

Leave a Comment