Home Zprávy Odvážné a vzrušující erotické dárky pro dámy. Tak co pánové, troufnete si?

Odvážné a vzrušující erotické dárky pro dámy. Tak co pánové, troufnete si?

by Mag

Erotické dárky mohou být zajímavou příležitostí, jak přinést do vztahu a milování něco nového a zajímavého, co bude jednou bavit oba dva. Dámské erotické pomůcky jsou plné inovativních způsobů, jak si užít nejen vlastní rozkoš, ale také partnerské milování na naprosto jiné úrovni. Troufnete si ale nabídnout právě své přítelkyni takové doplňky? A jaké patří mezi nejoblíbenější?

Souprava sexy prádla pro ty méně odvážné

Někdo zkrátka není natolik odvážný, aby se pokusil o opravdu peprný dárek, nebo jen velice jednoduše nejsou ve vztahu a milování lidé ještě tak daleko. Pokud je ale něco, co nikdy nezkazí atmosféru a ženu neurazí, tak je to erotické a sexy oblečení. Sázkou na jistotu jsou celkově veškeré druhy sexy spodního prádla, které žena velice ráda vezme nejen na vaše hrátky, ale také i pod šaty s průhlednými zády a využije je zkrátka i pro své vlastní potřeby. A navíc pánové, přiznejte se, kdo z vás alespoň někdy nemyslel na zajímavé hrátky s pokojskou, nemocniční sestřičkou nebo školačkou… stačí k tomu správný převlek a sny jsou rázem splněny.

Odvážnější dárky, které přinesou rozkoš oběma

Ne vždy platí, že erotické dárky pro ženy přinesou rozkoš jenom ji a vám už nikoliv. Jde zde především o různé vibrační pomůcky, co jsou dostatečně silné na to, aby dokázaly zaujmout oba dva. Typickým zástupcem takových pomůcek je klasický dámský vibrátor, který se od prastarých monotónních tvarů, co snad není potřeba přibližovat dostal do fáze, kdy se vyrábí v mnoha originálních a elegantních provedeních, které i při samotném aktu působí velice vzrušivě a esteticky.

Pro páry užívající si vzájemné hrátky na maximum je pak k dispozici i možnost zakoupení párového vibrátoru, který dokáže divy s oběma. Tak co pánové, máte odvahu na takový dárek a odzkoušet něco nového?

Related Articles

Leave a Comment