Home Finance Online půjčka pomůže s pořízením nového počítače

Online půjčka pomůže s pořízením nového počítače

by Mag

Krátkodobý úvěr na běžné výdaje domácnosti? Jistě, během pár minut může být všechno vyřízeno.

Nebude se na nic ptát a peníze přijdou na bankovní účet opravdu velmi rychle. Moderní svět je díky internetu propojen skutečně na výbornou, a i díky tomu online půjčky fungují doslova jako švýcarské hodinky. Není důvod čekat nebo jít žádat sousedy o malou výpomoc, zvláště pokud je tu řešení, co je maximálně diskrétní a potěší všechny ty, kteří na peníze spěchají. Nenadálé výdaje zaklepou na dveře a musí se řešit, zkrátka není zbytí – problémy by se jinak kupily jeden po druhém.

Dvacet tisíc bez otázek a velkých kompromisů

Pokud nemáte rádi otázky, které opravdu nic neřeší, je krátkodobá nebankovní půjčka jasná volba. Vyžádá si totiž jen takové informace, jež jsou vyžadovány aktuální legislativou a nebude klienta nad tento rámec nijak zatěžovat. Proč také, když je na trhu velká konkurence a každý bod navíc se počítá? Online půjčka je samozřejmě bezúčelová, to znamená, že otázky spojené s účelem využití vám nikdo pokládat nebude, stejně tak není třeba dokládat účtenky z obchodů za koupi nového elektra nebo třeba skenovat složenku za mobilní služby. A jak vysokou částku si vlastně můžete půjčit?

  • Dvacet tisíc je maximum. Postačí na koupení nového notebooku, televizoru i jiného elektra.
  • Tisícovka je nejmenší možnou částkou, o níž je možné žádat. Mobilní paušál, malý nákup? 
  • Splátkový kalendář trvá maximálně 28 kalendářních dnů, nejkratší lhůta je pak jeden týden.

Bez stresu a čekání, jednoduše a rychle

Stačí vyplnit krátký formulář, několik málo kliknutí – a žádost je na světě! Skutečně, až takto snadné může být požádat o krátkodobou půjčku, online prostředí je velmi přívětivé a provede vás celým postupem od prvního do posledního kroku během pár minut. Nemusíte mít proto pokročilé uživatelské znalosti práce na PC, v tomto směru postačí jen základy. Přesně takové totiž umí být nebankovní půjčky kde opravdu půjčí. Jednoduché a přehledné, což je skvělá zpráva pro všechny zájemce.

Starosti stranou, jen minimum podmínek

Co všechno musí splňovat zájemce o takovouto půjčku? Je třeba předeslat, že podmínek bude jen několik. Jde v zásadě o ty, které vyžaduje současná legislativa, takže jsou v případě krátkodobých půjček vlastně povinné. Plnoletost je samozřejmostí, stejně tak je důležité, aby měl žadatel i trvalé bydliště v ČR. Tedy jinak řečeno, státní občanství není nutné a půjčit si mohou touto formou také cizinci. 

Trvalý příjem se zkrátka musí doložit…

V neposlední řadě je pak důležité ukázat, že žadatel bude mít dostatek prostředků na to, aby dostál splátkovému kalendáři podle původního plánu. Jinak řečeno, je zapotřebí doklad o trvalém příjmu. Zpravidla jde o výpis z bankovního konta za poslední tři měsíce, kde bude jasné, čím se žadatel živí. Požadavky však může splnit i výplata penze, která pravidelně chodí na bankovní účet, podmínky totiž nejsou nikterak striktní. Ovšem, bez toho, abyste prokázali trvalý příjem, si dnes už půjčit nemůžete. Jde i o ochranu spotřebitele, neboť nezaměstnaný žadatel by půjčku jen velmi obtížně splácel. A dost možná by se dostal i na pokraj takzvané dluhové pasti.

Půjčte si jen tolik, kolik potřebujete

A na závěr dovolte jednu malou radu. Půjčka může být dobrým přítelem v nouzi, který by ale měl přijít jen tehdy, pokud je skutečně zapotřebí. Nezapomeňte, že splátkový kalendář bude nutné dodržet podle původního plánu, půjčku si proto dobře rozmyslete a zvažte samozřejmě všechna pro a proti. Určitě není důvod spěchat a jednat ukvapeně, zvláště pokud jde o peníze. Finanční záležitosti v rodině musí být v pořádku – pak je rozhodně o důvod více ke klidnému usínání…

Related Articles

Leave a Comment