Home Bydlení Objevte kouzlo stropního ventilátoru s osvětlením

Objevte kouzlo stropního ventilátoru s osvětlením

by svet zeny

Je vám doma nebo v kanceláři ve firmě, kde trávíte spoustu času denně vedro? Nechcete používat klimatizaci, protože vám zdravotně nevyhovuje? Ke správné cirkulaci vzduchu, který jinak v parných dnech doslova stojí, pomůže stropní ventilátor s osvětlením. Vyřešíte „jednou ranou“ pohyb vzduchu i osvětlení kdykoli budete potřebovat.

Design dřeva v kombinaci s bílou ladí s každým interiérem

Vůbec se nemusíte bát, že by ventilátor s osvětlením působil těžkopádně a robustně. Kupříkladu model YAKARTA je důkazem toho, že i takovéto vybavení může být elegantní. FARO Barcelona a španělský design není třeba zdlouhavě představovat, těší se oblibě po celém světě. Kvalitní provoz zajišťuje AC motor, volit můžete 3 rychlosti i reverzní chod. To je stručná ochutnávka toho, co vás s modelem YAKARTA čeká.

Průměr stropního reverzního ventilátoru s osvětlením je 122 cm, a díky funkci pro změnu pohybu vám zpříjemní život nejen v horkých letních dnech, ale i v průběhu celého roku. V létě ochlazuje, v zimě naopak díky reverznímu neboli zpětnému chodu otepluje. Teplo jednoduše tlačí od stropu dolů. Pokud jej budete v zimě využívat, můžete snížit náklady na topení až o 20 %.

Lopatky ventilátoru jsou oboustranné a jsou vyrobeny z dřevěné překližky.

Model YAKARTA se svou velikostí řadí k velikosti M mezi ventilátory. Hodí se no místností o velikosti od 13 do 17,6 m2. Součástí ventilátoru jsou i 2 řetízkové spínače, díky nimž lez ovládat ventilátor přímo v místě. Dokoupit si můžete také dálkový ovladač. Máte šikmý strop? I tady lze ventilátor instalovat.

Co se týče osvětlení, jde o 3 světelné zdroje s paticí E27 s max. příkonem 15 W. Stačí o vyhovující světelné zdroje požádat a e-shop osvětelni-daylight.cz vám vámi zvolené typy přibalí.

Více informací i další ventilátory s osvětlením i bez něj najdete na osvetleni-daylight.cz.

Related Articles

Leave a Comment