Home pro Muže Neriskujte katastrofu- pořiďte svému mobilu tvrzené sklo

Neriskujte katastrofu- pořiďte svému mobilu tvrzené sklo

by Mag

Pokud jste majiteli Samsungu Galaxy Note 9, pak patříte ke šťastným majitelům jednoho z nejmodernějších telefonů na současném trhu. Samsung Galaxy Note 9 v sobě snoubí vysokou kvalitu s TOP cenou. Chcete-li z tohoto mobilu učinit co nejodolnější přístroj, nechcete-li riskovat poškození displeje, pořiďte svému miláčkovi tvrzené sklo Samsung Note 9

Za velmi výhodnou cenu můžete pořídit také tvrzené sklo Samsung Note 8 a vynaložit tak mnohem nižší náklady, nesrovnatelné s případnou opravou či výměnou displeje u Samsungu Galaxy Note 8. To v případě, že místo modelu 9 vlastníte model 8. Objednáte-li si tvrzené sklo Samsung Note 8, obdržíte sadu se sklem, UV lampou, lepidlem, čistícími ubrousky a samolepkami pro čištění prachu a umístění. Neváhejte!

Ochrana displeje je důležitá 

 A to nejen pro Samsung Galaxy Note 9 a Samsung Galaxy Note 8. Tvrzené sklo Samsung (například tvrzené sklo Samsung J3, tvrzené sklo Samsung J4, tvrzené sklo Samsung J5, tvrzené sklo Samsung J6, tvrzené sklo Samsung J7) je důležité pro všechny mobily značky Samsung. Displej je totiž nejchoulostivější součástí moderní mobilů, a proto je třeba chránit ho tvrzeným sklem (třeba tvrzené sklo Samsung A3, tvrzené sklo Samsung A5, tvrzené sklo Samsung A6, tvrzené sklo Samsung A6 Plus, tvrzené sklo Samsung A7, tvrzené sklo Samsung A8, tvrzené sklo Samsung A9) a předejít tak nákladným opravám.

Tvrzená skla pro všechny modely značky Samsung

Tvrzená skla Samsung jsou důležitá také pro telefony Samsung řady S5 (tvrzené sklo Samsung S5), S6 (tvrzené sklo Samsung S6), S6 Edge Plus (tvrzené sklo Samsung S6 Edge Plus), S8 (tvrzené sklo Samsung S8), S8 Plus (tvrzené sklo Samsung S8 Plus), S9 (tvrzené sklo Samsung S9), S9 Plus (tvrzené sklo Samsung S9 Plus). Právě poslední model patří již mezi tzv. hypermoderní. Tvrzené sklo Samsung S9 Plus vás potěší svým moderním provedením, stejně jako nečekanou silou při náporu. Jen tak ho nepropíchne, neproříznete či jinak nezničíte.

Related Articles

Leave a Comment