Home Cestování Na služební cestu s ochranou

Na služební cestu s ochranou

by Mag

Jak moc dvojsmyslně to může znít, o to pragmatičtější podtext ve finále čekejte. Služební cesty jsou fenomén. Vyhledávané a proklínané zároveň. Byly zde, jsou a budou. Bez osobního jednání to v byznyse nejde, a tak to čas od času potká každého zaměstnance, který je ve styku s obchodními partnery.

Není žádným tajemstvím, že k obchodní cestě patří nocování mimo domov v hotelu, jízda služebním automobilem a dokonce i nějaké to povyražení. Veškeré aktivity s sebou nesou pozitiva i určitá rizika, proti kterým je třeba se pro jistotu chránit.

Mějte krytá záda

Obligátní ochranu zprostředkuje pojištění profesní odpovědnosti, které myslí na vše. Zakryje vás v případě havárie služebním vozem, poskytne garanci v případě, že na hotelu způsobíte nějakou škodu a nenechá vás ve štychu, ani když něco nevyjde v byznyse. Oficiálně se pojištění vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Prakticky je realizováno ve třech variantách – standard, řidič a řidič plus.

Pojistka nabízí široký rozsah pojistné ochrany, speciální tarif pro Řidiče, tarif Řidič PLUS pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití, má celosvětovou územní platnost a je vysloveně vhodná pro služební cesty.

Šetří vaši peněženku

Nízká výše spoluúčasti na škodě s možností volby zaručuje, že budete před nešťastnou náhodou odpovědně chráněni. Obvyklá procentuální sazba se pohybuje v řádu 5% z maximálně možné požadované výše škody. Podle zákona lze náhradu způsobené újmy vyžadovat až do trojnásobku mzdy.

ERGO pojišťovna je ideálním partnerem pro lidi, co chtějí mít svůj život a své konání vždy pod kontrolou. Stane se vám parťákem do nepohody, který vás nikdy nenechá na holičkách. V České republice má již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů.

Related Articles

Leave a Comment