Home Cestování Kam na jídlo? Benecko je zárukou kvalitního gurmánského zážitku

Kam na jídlo? Benecko je zárukou kvalitního gurmánského zážitku

by Mag

Kam na jídlo Benecko ví naprosto spolehlivě. Já osobně jsem na tomto malebné místě již asi po čtvrté a vždy mě zde něco překvapí. Místní restaurant TOP Benecko je ovšem vždy zárukou toho, že se zde nejen dobře najím, ale i strávím velmi příjemné chvíle s těmi, které jsou mému srdci nejblíže. Vždy si zařídíme včasné rezervace restaurace TOP Benecko a to především zhruba tak týden předtím než budeme vyrážet na místo. Díky rezervaci si totiž můžeme být jisti, že se zde budeme moci najíst, jelikož je restaurace téměř pořád plná strávníků. Rozhodně se tomu nelze vůbec divit, jelikož restaurace umožňuje připravit tabuli až pro neuvěřitelných 80 osob a pokud počasí dovolí, je možné navštívit i místní venkovní terasu, která zvýší celkovou kapacitu hostů na úctyhodných 120 osob. A to už je pořádná dávka strávníků, kteří se chtějí kvalitně najíst. 

Jste na Benecku a nevíte kam na jídlo? 

Benecko a její moderní horská restaurace jsou zárukou kvality vždy. Pokud tedy máte mlsný jazýček a rádi jíte jídla zejména z lokálních surovin u kterých je jasný jejich původ a které chutnají famózně, v této restauraci se vždy dobře najíte. Kuchaři navíc umí se surovinami naprostá kouzla o čemž se můžete sami přesvědčit v otevřené kuchyni, kde vidíte přímo pod ruce samotným kuchařům. Již tedy rozhodně víte, kam do restaurace na Benecku, není tomu tak? Já jsem se v této restauraci osobně vůbec nikdy nezklamala a ba naopak, vždy jsem byla mile potěšena a odcházela jsem s nepopsatelným gurmánským požitkem. 

Svatební hostinu jedině na tomto místě!

Pokud bych měla zvolit místo pro svatební hostinu, jistě by to bylo zde. Je to totiž naprosto skvělá restaurace na svatební hostinu. Benecko je mimo jiné naprosto okouzlující a překrásné místo, kde je krásně jak v létě, tak i v zimě. O nespočtu aktivit nemluvě. A když nevíte, kam na jídlo, Benecko a její restaurace TOP Benecko za vás tento problém vždy ladně a s noblesou vyřeší. Já se zatím vdávat sice nehodlám, avšak kdybych jednou přece jen potkala svého vyvoleného, toto místo rozhodně vezmu za své.

Related Articles

Leave a Comment