Home Cestování I v zimě si užijte letních radovánek. Kde?

I v zimě si užijte letních radovánek. Kde?

by Mag

Obyvatelstvo lze rozdělit do dvou skupin, a sice na ty, kteří milují léto a vše, co s ním souvisí, a na ty, kteří jsou zase milovníky zimy. Jelikož v zimě aktuálně panuje zima a nízké teploty, více se raduje druhá skupina lidí, zatímco první se už nemůže dočkat dne, kdy se začnou teploty zvyšovat a kdy sluníčko bude každý den vystrkovat své paprsky a ukazovat nám je všem dokola. V případě, že patříte do první skupiny lidí čili k těm, kteří jsou milovníky léta, máme pro vás dobrou zprávu. Ani v zimě se totiž nemusíte vzdávat svého oblíbeného ročního období, protože i v zimě na vás léto čeká ve slovenské Tatralandii. 

Dalo by se říct, že existuje několik míst na světě, kde léto nekončí, kde je léto doslova neustále. K těmto místům patří bezesporu i Tatralandia na Slovensku. Už jste o Tatralandii slyšeli?

O Tatralandii na Slovensku

Pokud bychom se měli nad slovenskou Tatralandií na chvilku pozastavit, řekli bychom, že se jedná o ohromný zábavní a zároveň také ubytovací a relaxační komplex, který se pyšní celoroční provozem. Když tedy venku teploty padají pod nulu, znamená to, že se můžete vydat sem, kde je léto po celý rok. Slovenskou Tatralandii najdete cestou do Tater u Liptovského Mikuláše. 

Možná se ptáte, jak je možné, že je tento obrovský areál provozu schopný celý rok. Důvodem je termální voda, která má blahodárné účinky na člověka. Konkrétně ulevuje od problémů s pohybovým a také s dýchacím ústrojím. 

Nemyslete si však, že díky termální vodě sem mají vstup povolený jen senioři. Návštěva Tatralandie je vhodná jak pro mladé lidi, tak i pro rodiny s dětmi. 

Co vás v Tatralandii čeká?

Tatralandia je místo, kde si každý přijde na své. Najdete zde jedenáct termálních bazénů, které jsou plné tobogánů a klouzaček. Jsou zde k dispozici i karibské bazény nebo samozřejmě dětské bazény, kde se vyřádí nejmenší ratolesti. Kromě toho se zde nachází i relaxační zóna, kde můžete podstoupit celou řadu relaxačních i léčebných procedur a zábalů. 

Co se týče ubytování v Tatralandii, s tím Vám poradí cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava.

Related Articles

Leave a Comment