Home Finance Špatné důvody, proč lidé investují do mobilních aplikací

Špatné důvody, proč lidé investují do mobilních aplikací

by Mag

Mobilní aplikace jsou aktuálně obrovský hit, to se musí nechat. Mnozí odborníci označují mobilní aplikace za jeden obrovský a velice mocný marketingový nástroj, který může být důvodem, proč firmě rostou tržby a proč se zvedá procento přicházejících i vracejících se zákazníků. Poslední statistiky mluví o tom, že právě díky mobilním aplikacím se zvýšil počet pravidelných zákazníků až o pětadvacet procent. Bohužel mnozí lídři firem investují do mobilních aplikací ze špatných důvodů. 

Špatní důvody, proč investovat do mobilních aplikací

Nad špatnými důvody se zkrátka na chvilku pozastavme. Jak již bylo zmíněno, mnozí lídři firem se skutečně rozhodnou pro investici do mobilních aplikací ze špatných důvodů. K nim patří například to, že je to zkrátka cool. Jenže když si založíte appku jenom proto, že je to cool, pravděpodobně chcete být jako konkurence a tím to hasne. S aplikací se musíte vyhrát, hlavně ji musíte umět používat ku prospěchu svému, což většina lidí, kteří si appku vytvoří jenom proto, že je to “cool”, neumí. 

Dalším špatným důvodem, proč lidé investují do mobilních aplikací, je to, že chtějí rychle zbohatnout. Jenže aplikace jim nezaručuje rychlé zbohatnutí, je tu jenom proto, aby dostala firmu člověku pod kůži, aby vryla firmu do paměti lidí. Navíc je třeba myslet na to, že konkurence i v oblasti mobilních aplikací je dnes obrovská. 

Dobré důvody, proč investovat do mobilních aplikací

Jelikož jsme si vyjmenovali špatné důvody, které vedou k investici do mobilních aplikací, zmiňme si také dobré důvody, proč do nich investovat. Důvodem investice do mobilních předmětů by mělo být především to, že budete svým zákazníkům blíž. Mobilní aplikace je pomocí push zpráv mohou informovat o tom, že jsou ve vaší blízkosti nebo že zrovna u vás probíhá slevová akce, kterou si rozhodně nesmí nechat ujít. 

Stejně tak dobrým důvodem, proč si nechat vytvořit mobilní aplikaci u společnosti Appkee, je, že se chcete stát konečně konkurenceschopnou firmou.

Related Articles

Leave a Comment