Home Bydlení Barvy, které frčí. Vymalujte si dům podle posledních trendů

Barvy, které frčí. Vymalujte si dům podle posledních trendů

by Mag

Rozhodli jste se přistoupit k malování pokojů? Myslete na to, že i v tomto případě se mění trendy jako na běžícím pásu. Než se vydáte koupit barvu do obchodu s barvami, projděte si časopisy o bydlení, abyste zjistili, jaké barvy zrovna frčí. Ostatně nemusíte si procházet časopisy o bydlení, poradíme vám buď my, nebo profesionální malíři z Ostravy. Malíři pokojů moc dobře vědí, co je zrovna stylové, trendy, co zrovna frčí. Je však pochopitelné, když se rozhodnete pro malování pokojů svépomocí. Člověk někdy zkrátka potřebuje ušetřit. 

Jaké barvy frčí?

Nechoďme dlouho kolem horké kaše a rovnou si prozraďme, jaké barvy frčí a jaké barvy budou trendy i pro příští rok. Čím svou domácnost stylově oživíte, tak jsou rozhodně pastelové barvy. V poslední době dostávají zelenou hlavně syté barvy, proto se nebojte tmavě fialové barvy nebo tmavě modrého odstínu, který dokáže být nejen uklidňující, ale také velmi inspirativní. Modrá barva ostatně sama o sobě dokáže zlepšit náladu. 

V barvách je síla, proto se nebojte i jiných sytých a jasných odstínů. Zajímavého výsledku třeba dosáhnete i tak, když skloubíte šedou s olivově zeleným odstínem. Nebojte se takto vymalovat třeba obývací pokoj, kde jsou pestřejší barvy povoleny. 

S bílou barvou nic nezkazíte

Pokud se však necítíte v pastelových odstínech, nemusíte se bát toho, že byste nově nevymalovali své pokoje. Pro vás je nejvhodnější bílá barva, kterou rozhodně nikdy nic nezkazíte. Bílá barva je základní barva, neutrální barva, která je zároveň nadčasový a nestárnoucí. 

Jestliže chcete společně s bílou barvou oživit interiér, doporučujeme ji kombinovat s další barvou nebo třeba i se dvěma různými odstíny barev. Klidně ji zkombinujte se zmiňovanými sytými barvami, které jen podtrhnou efekt místností.

Je zde také možnost kombinovat bílou barvu s nejrůznějšími tapetami.

Náš tip: K nové výmalbě se vám bude hodit i nová obývací stěna.

Related Articles

Leave a Comment