Home Bydlení Externí úklid kanceláří je výhodnější

Externí úklid kanceláří je výhodnější

by Mag

Možná je to k nevíře, ale v práci člověk stráví třetinu svého života. Je tak v zájmu zaměstnavatele i zaměstnance, aby se pracovní prostředí stalo co nejpříjemnějším, a to nejen z hlediska mezilidských vztahů, ale rovněž i čistoty a pořádku.

Ruku na srdce, jen málokdo má čas na to, aby si po šichtě po sobě ještě uklidil. Ve valné většině se spoléháme na uklízečky, které se ale obvykle nepřetrhnou. Erudované firmy tak vsadily na dodávky služeb v rámci facility a úklid řeší smluvně. Úklid kanceláří Praha má velmi dobrou zkušenost s úklidovými službami David Plecitý, jež v tomto oboru podnikají déle než 25 let.

Ruční i strojová práce

Pravidelně a spolehlivě uklízí větším i menším zákazníkům, zvládnou uklidit mini kancelář, od jednoho pokoje s malým psacím stolem až po rozlehlé open space nebo výrobní továrny, kde je k ruce pomáhá i moderní strojové vybavení, jako jsou automaty a jednokotoučové stroje, extraktory Kaarcher, Nilfisk a další.

Externí úklidová firma vás přijde mnohem levněji, než vlastní zaměstnanci. Fakturuje vám totiž jen práci, kterou skutečně vykoná, a vy šetříte mzdové náklady za časovou osu vlastního zaměstnance. Ceny úklidových služeb jsou velmi výhodné, aniž by utrpěla kvalita. Samozřejmostí je i pojištění zodpovědnosti za škody.

Flexibilita prací a 5S systém

Pravidelný úklid obsahuje mytí podlah, stírání prachu, luxování, vynášení odpadků, údržbu toalet, dodávky sanitárního sortimentu i úklid společné kuchyňky. Ceník za služby je zcela individuální a ovlivňuje ho mnoho faktorů. Vždy je nutné před naceněním a samotným úklidem prostor prohlédnout, aby byla k dispozici co nejpřesnější kalkulace úklidových služeb.

Úklid je flexibilní záležitostí. Po dohodě lze uklízet sedm dní v týdnu 24 hodin. Mnoho moderních firem používá pro úklid a uspořádání pracoviště japonský přístup „5S“, který zahrnuje nejen prvotní generální úklid, ale i uspořádání prvků v prostoru, pravidelný drobnější úklid a udržování uklizeného stavu. Pravidelnost přinese lepší výsledky a bude pro vás méně omezující.

Related Articles

Leave a Comment