Home Rady a návody Co pořídit na zahradu pro děti?

Co pořídit na zahradu pro děti?

by Mag

Během letních dnů si děti přejí zajít si na zahradu a trávit zde svůj čas. Co jim pořídit, aby si mohly spokojeně hrát a trávit svůj čas na čerstvém vzduchu?

Než se děti na zahradu vydají

Aby mohly děti pobíhat na zahradě třeba i na boso, je potřeba zajistit dostatečný komfort. Benzínové sekačky spolehlivě a rychle posekají trávník, na který následně umístíte hračky pro děti. Lidé dnes běžnou zahradní techniku pomalu nahrazují a na trávníku se již projíždějí autonomní stroje – robotické sekačky tak mohou trávu připravit ještě v době, kdy budete například v práci.

Pozorování brouků a hmyzu je bude bavit

Tuto pozorovatelnu si na svou zahradu určitě musíte pořídit! Jedná se o plastovou hračku, která je vybavena zvětšovacím sklem. A existuje v mnoha podobách. Pozorovatelna na brouky má například tvar fénu, ale funguje naopak. Malý kus hmyzu do něj lze bezpečně nasát. Ten se objeví v pozorovací části hračky. Zacházení s hmyzem je tak bezpečné pro dítě i pro samotný exemplář.

Houpačka pro chvíle pohody

Houpání je tak příjemné! Líbí se vám cítit vítr ve vlasech? Děti to naprosto milují! Houpačka by na vaší zahradě rozhodně neměla chybět. Pro menší děti se hodí bezpečná houpačka se zábranou. Větší děti ocení klasickou podobu houpačky, odrůstající děti i vy si rádi posedíte na houpací lavičce.

Sportovní vyžití

A jsme u toho. Co by byla zahrada bez pořádné porce pohybu? Pořiďte si zahradní bazének, fotbalové branky a míč, nebo třeba sadu na badminton. Je tolik aktivit, které lze na zahradě provádět. Sportovní aktivity vám přinesou spoustu legrace i radosti.

Hry z vašeho mládí

Už jste si s dětmi někdy zahráli kuličky? Vzpomenete si ještě, jak se skákala guma? Zkusíte si zahrát slepou bábu? Nabídněte dětem pohled do aktivit, které bavily vás a zapojte se do děje.

Už se těšíte, až si užijete společné chvíle plné radosti a legrace?

Related Articles

Leave a Comment