Home Bydlení Oživte interiér květinovými vzory

Oživte interiér květinovými vzory

by Mag

Pohled na květiny nikdy neomrzí. Dodává nám klid, dobrou náladu i harmonii. Květinové vzory dokonale oživí interiér. Přejete si zútulnit pracovnu, ložnici, dětský pokoj, nebo třeba obývák? Mrkněte se na vzory, které vám budou sedět.

Je libo tapetu?

Fotoobrazy na plátně rozhodně nejsou jedinou možností, jak si domů pozvat květiny. Fototapety na zeď zobrazující květiny totiž doslova válcují žebříčky oblíbenosti v rámci bytového designu. Hodí se nejen do restaurace a kavárny, ale také do zcela soukromých prostor vašeho příbytku. Instalaci tapety zvládne každý, není pro ni nutné volat řemeslnou pomoc. Podívejte se na nabídku samolepicích fototapet a vyberte si barevnou kombinaci, která vás nejvíce zaujme.

Nábytek v rytmu květin

Nechce se vám na stěnu nic lepit? To je sice škoda, jelikož byste konečně ušetřili čas i finance za pravidelnou výmalbu, ale budiž. Květiny se u vás zabydlí i v jiné podobě. Zkuste si pořídit křeslo s květinovým potiskem. U vás doma už nikdy nebude smutno. Posezení v pohodlném křesle bude příjemnou oázou klidu. Navíc vám potěší dušičku pohled na rozkvetlou louku, kterou jste si domů pozvali.

Nádobí vám zlepší náladu

A co takhle nádobí s květinovým vzorem? K sehnání jsou talíře, hrnky, sklenice, ale samozřejmě také slavnostní sety nebo příbory. Roztančete svou domácnost v květinovém rytmu. Rozkvete i vaše nálada, a to zejména po ránu.

Textilie doplní domácnost a dodají něžnost

Ještě jednu možnost jsme zapomněli zmínit, přitom má velmi široké možnosti využití. Bytové textilie s květinovým vzorem si pozvěte domů v podobě ubrusů, závěsů nebo ložního povlečení. Kdo by si nepřál se každé ráno probudit na rozkvetlé louce? Dopřejte si barevnost i hravost.

Květiny ve vaší domácnosti budou hrát příjemnou roli. Skvěle se přitom hodí pro všechny styly bydlení, pouze je potřeba zvolit správný vzor.

Related Articles

Leave a Comment