Home pro Ženy Česká Miss Chlebovská mění po porodu priority!

Česká Miss Chlebovská mění po porodu priority!

by Press Express Jana

Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská si v posledních měsících užívá docela jiných starostí, než na jaké byla doposud jako modelka zvyklá. Narodila se jí totiž dcera Ema. Modelka si ji pořídila se svým snoubencem, fotbalovým obráncem Pavlem Kadeřábkem. Nyní se, poprvé od porodu, rozpovídala o tom, co jí mateřství přineslo.

„Cítím se krásně,“ přiznala bývalá královna krásy, která se živí též jako sportovní moderátorka. „Dokonce bych řekla, že je to lepší, než kdykoliv předtím.“ Není se čemu divit, že si modelka tyto chvíle tak užívá. Malá Emička totiž krásně roste a Tereza, přestože se na to nijak zvlášť nezaměřuje, už má zase postavičku jako lusk. Přiznala se však, že zejména během prvního trimestru svého těhotenství neměla moc příležitostí přibrat.

„Byly to celkem krušné časy, hlavně když vezmeme v úvahu, že jsem neustále zvracela,“ vysvětlila modelka v rozhovoru pro jeden slovenský magazín. „Byla jsem neustále unavená a i procházka na 10 minut mi dělala problémy – mě, která jsem dřív cvičila skoro denně.“

Tyto problémy ale naštěstí ustaly s příchodem 5. měsíce a modelka si tak mohla svého požehnaného stavu užívat. Během těhotenství tak nakonec přibrala jen 9 kilogramů a dnes už je zase na své normální váze. Zároveň však dodává, že tyhle problémy nyní příliš neřeší. „Přiznám se, že v těhotenství jsem si myslela, jak budu řešit nějaká poporodní kila a podobně. S příchodem malé ale všechny tyto myšlenky zmizely. Bylo mi jedno, kolik v porodnici vážím, a bylo mi to jedno i doma. Ten malý uzlíček štěstí mi to prostě všechno vynahradil.“

Na závěr modelka zprznila, že žádná maminka by se podle ní neměla kvůli své váze nějak přehnaně stresovat. „Je to úplně normální, že nějaké to kilo po porodu zůstane. Tělo potřebuje čas, než začně opět normálně fungovat,“ zakončila Tereza Chlebovská.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Krásné-bydlení.cz

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

Related Articles

Leave a Comment