Home Bydlení Vybíráte nové bydlení v Praze? Navštivte nabídku developera FINEP!

Vybíráte nové bydlení v Praze? Navštivte nabídku developera FINEP!

by Press Express Jana

Developerské projekty lákají stále více! Táhne vás to do Prahy a už se začínáte poohlížet po novém bytě? Vadí vám záplava nabídek, ve které je absolutně nemožné se orientovat? Možná se vás snaží chytit do spárů některá z realitních kanceláří, která vám sice byt nabídne, ale nebude jí trapné si od vás vzít hodně tučnou provizi. Nenechte se! Obraťte pozornost na nabídku developerské společnosti FINEP.

Naskytne se vám široký výběr

Developerské společnosti nezůstávají nikdy jen u jednoho projektu. Pracují i na několika zároveň. Cíl? Nabídnout byty v rozmanitých lokalitách a za ceny, které jsou výrazně nižší, než ostatní nabídky. Developerská společnost vlastně pracuje na jednoduchém principu – čím více bytů má, tím více jich také může prodat za atraktivnější cenu. Zisk je zaručen.

FINEP pro vás staví oblíbený projekt Britská čtvrť – aktuálně již X. etapu

Developerské projekty Praha nelákají jen na nízkou cenu. Nabízí prvotřídní kvalitu bytů. Staví v duchu moderní doby, byty hojně využívají sluneční svit, mají vzdušné dispoziční řešení a chytře zvolené uspořádání vnitřních prostor jim dodává originální atmosféru. Developeři realizují novostavby v Praze tak, aby uspokojili poptávku ve všech směrech. Hodně se například staví oblíbené byty 2+kk. O ty mají zájem hlavně rodiny s dětmi a mladé páry. Je o ně stabilně největší zájem, skupují je také investoři a následně těží z jejich pronájmu.

Pro rodiny s dětmi je velmi populární projekt Nad Přehradou

Důležité faktory výběru

Není možné přijít a byt nahodile vybrat. Na začátku musí stát rozvaha o místě. Každá pražská lokalita má svá specifika, která musíte při výběru vzít v potaz. Okrajové části Prahy jsou vhodnější pro rodiny s dětmi, Žižkov zase potěší milovníky velkoměstského života apod. Zajímejte se vždy o občanskou vybavenost místa, vyzkoušejte si, jak dlouho pojedete do práce a děti do školy apod. Důležitá je rychlost.

Projekt Prosek Park se stal velmi žádaným a tak developer FINEP aktuálně realizuje již X. etapu výstavby

Prodej bytů v Praze většinou startuje ve chvíli, kdy jsou teprve ve fázi projektu. Musíte proto mít připraveny finance, abyste mohli složit zálohu a vysněný byt si rezervovat. Že jste ještě nebyli v bance a nevíte, kolik vám půjčí? Přečtěte si ještě tento článek. Najděte v něm cenné rady, jak proces vyřizování hypotečního úvěru urychlit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz

Related Articles

Leave a Comment