Home Bydlení AC INTERIER-jednička při výrobě nábytku

AC INTERIER-jednička při výrobě nábytku

by Mag

Od roku 2007 se společnost AC Interier pohybuje na Českém trhu a je bezesporu jedničkou mezi výrobci kvalitního a moderního nábytku. Mezi nábytek z dílny této firmy se řadí kancelářský nábytek, zdravotnický nábytek a školní nábytek. Všechny výrobky odpovídají Evropským standardům a splňují veškeré parametry. Skříně mají jak u kancelářského, tak u zdravotnického nábytku výškovou rektifikaci, křesla jsou většinou polohovací a stoly z kvalitního dřeva, zdravotní noční stolky jsou s jídelní deskou. Školní nábytek zahrnuje pevné dřevěné školní lavice, židle a pestrobarevný nábytek do tříd, doplněný o plastové kontejnery.

Doprava po celé ČR zdarma!

Objednejte si jednoduše z pohodlí domova a nechejte se příjemně překvapit. Nabízíme dopravu zdarma po celé ČR a při objednávce do 14:00 h u zboží označeného „expres do 24 h“ máte vámi vybrané produkty doma již následující pracovní den. Z kancelářského nábytku vyrábíme celou řadu kancelářských stolů, rohových psacích stolů a pevné a stabilní kancelářské skříně. Zdravotnický nábytek z naší produkce zahrnuje zdravotnické skříně, zdravotnické kartotéky, zdravotnické polohovací postele, noční stolky s jídelní deskou a další zdravotnické doplňky. Zákazník je pro nás prvořadý, a proto se snažíme vždy vyhovět všem jeho přáním a požadavkům.

Výhodný a kvalitní nákup jen u nás!

Ve zkratce je společnost AC Interier výrobcem a prodejcem kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku. Materiály, jež používáme na výrobu křesel, jsou buďto kůže, umělá kůže, nebo látka, vše s výškově stavitelným opěrákem a bederní opěrkou. Veškerý nábytek je nejen funkční, ale zároveň moderní a doplněný o zajímavé designové prvky. Hledáme neustále novou a novou inspiraci po celé Evropě, abychom se přiblížili co nejvíce k dokonalosti. Baví nás své klienty překvapovat a ohromovat a nabízet jen to nejlepší, co je v našich silách a možnostech. Těšíme se na vás!

Related Articles

Leave a Comment