Home FinanceEkonomika Práce je dnes všude spousta, jen si vybrat

Práce je dnes všude spousta, jen si vybrat

by Mag

Možná ani nevíte, jak skvělá práce za rohem na vás čeká. Stačí změnit trochu přístup k hledání práce. Používání serveru jobs.cz a práce.cz je zastaralým a velmi pomalým způsobem, jak nějakou praci najít. Zkuste Airjobs!

Jaké oblasti nabízí?

I v oblastech, kde je poptávka po zaměstnání vyšší než nabídka práce, může Airjobs pomoci. Práce Ostrava, nabídka práce Most nebo nabídka práce Karviná vám jdou již naproti.

Airjobs funguje tak, že je propojen s ostatními pracovními portály a vyhledává pro vás potřebné. Buď si můžete sami filtrovat podle podmínek, anebo si vytvořte osobní profil, s kterým pak snadno pracujete.

Kam kliknout?

Váš osobní profil je vlastně průvodcem. Pokud se rozhodnete a po vyplnění všech políček, ho uložíte do databáze, pak budou mít snazší přístup personalisté firem, kteří takovou databázi denně prohledávají a hledají vhodné kandidáty.

Nebo si jednoduše filtrujte podle místa zaměstnání či výše platu. Nabídky práce se tu jen hrnou. Nemusíte hledat pouze zaměstnání, najdete zde i brigády. Brigáda Praha bývá nejčastěji hledaným pojmem. Je to především díky tomu, že Praha je nejen hlavní město, ale také město plné studentů a studentek.

Informace navíc

Už jste se dostali do fáze, kdy se chystáte na pohovor? Není na škodu se na něj připravit. Služba Airplus vás provede různými příběhy, a především vám poradí, co dělat a co nedělat. Jak se obléci, jaké věty je lepší neříkat. A určitě vás připraví na trapasy, které by se vám mohly stát.

Pokud potřebujete konkrétně poradit, pak je tu osobní agent, který je vždy k dispozici. Nejde o virtuální osobu ale o skutečného poradce. Nabídka práce Žďár nad Sázavou, práce Rakovník nebo brigáda v Praze vám jsou na dosah!

Rozhlédněte se a promyslete, jakým směrem se chcete dát jít a vyrazte s Airjobs hledat tu pravou práci pro vás!

Related Articles

Leave a Comment