Home News & Updates Kde je hranice mezi hraním pro zábavu a hazardem?

Kde je hranice mezi hraním pro zábavu a hazardem?

by Mag

Lidé se obecně rádi baví a vyhledávají zábavu, každý ale trochu jiným stylem. Někdo si rád zajde za kulturou na dobrou komedii do kina či divadla, někoho baví jít si zasportovat nebo zatancovat na diskotéku a někteří v dnešní moderní době „ujíždějí“ třeba na vtipných videích na YouTube. Pokud nejste zrovna společenský typ, forem zábavy na internetu je celá řada.

Foto: Stocklib

Hraní vás musí vždy bavit a nezpůsobovat vám problémy

Všemožných her, díky kterým se můžete skvěle zabavit, existuje samozřejmě obrovské množství. Klasické společenské hry, u kterých se kdysi trávily nekonečné hodiny času už dnes moc „nefrčí“, moderním trendem je hraní online her – hry do mobilu, hraní na PC či konzolích ale i karetní hry online, to vše je zcela běžné i díky tomu, že se dnes už prakticky nesetkáme s domácností, která by nebyla připojena k internetu.

Vývojáři většiny online her na to jdou chytře – po stažení či zakoupení vámi vybraného titulu můžete sice hrát bez problémů zdarma, pokud však chcete být lepší než ostatní, hra vás v podstatě „nutí“ k různým mikrotransakcím – populární je například kupování a otevírání různých truhel, ve kterých můžete najít speciální a vzácné věci, na které jinak ve hře nenarazíte. To už má velmi blízko k hazardu.

————————————————————————————————————————

TIP: Seznam nejlepších nových online kasin v České republice

————————————————————————————————————————

Dejte pozor, aby vám to poněkud nepřerostlo přes hlavu a nestali jste se na této formě zábavy závislí – podobně jako u jiných forem hazardu, jako jsou třeba online casina s hracími automaty, si vyčleňte jen ty peníze, které můžete hře bez problémů obětovat a v žádném případě tuto hranici nepřekračujte. Také byste kvůli hraní neměli zanedbávat své zaměstnání, studium, koníčky nebo aktivity.

Šance na výhru samozřejmě vždy existuje a může se na vás usmát štěstí i ve výše zmíněných případech, pokud ale máte v rozumné míře sklony k hazardu, zkuste třeba jeho měkčí formu v podobě sázení na sport. Zde nehrajete proti naprogramovanému systému, ale proti bookmakerům, kteří vypisují kurzy u sázkových kanceláří – pokud si na internetu najdete nějaké informace navíc (zranění klíčových hráčů, rodinné problémy hráčů atd.), můžete být o krok napřed a slušně si vydělat. Při sázení dejte akorát pozor na placené tipy od „profesionálů“, které jsou vždy podvodné – spoléhejte se nejlépe jen na sebe a své informace.

Related Articles

Leave a Comment