Home Zprávy Webové stránky mohou skutečně vydělávat

Webové stránky mohou skutečně vydělávat

by svet zeny

Možná vás někdy zaujaly různé blogy, které píší cestovatelé, chovatelé nebo některé pochází z domácích dílen, zahrádek či kuchyní. I tak lze na internetu vydělávat. Když jsou dobře zpracované a to jak po grafické, tak písemné stránce, tak se rozhodně nalezne hodně zájemců, kteří si naleznou chvíli volného času, aby si přečetli novinky. Autoři textů mnohdy ani nepomyslí na to, že si na svých webových stránkách mohou vydělávat nebo si jen tak trochu přilepšit do svého domácího rozpočtu. Pokud totiž bude návštěvnost stránek zajímavá, tak potom je možné pouvažovat i o nenásilné reklamě, která bude prakticky vydělávat sama, aniž byste byli na stránkách přítomni. Nejedná se o nějakou velkou reklamu, která by upoutala více, než psaný text. V podstatě se jedná o umístění malého banneru.

Malý, ale šikovný

Banner je vlastně v podstatě velmi malý reklamní proužek, prakticky grafická forma internetové reklamy, mnohdy může mít vizáž obrázku nebo animace. V podstatě ale plní ten účel, že kdo na něj klikne, tak se přesměruje na daný produkt nebo stránky, které jsou zpracované pod tímto bannerem. Ten, kdo ho má umístěný na svých webových stránkách, tak mu poskytuje takový malý podnájem. A za to si zaslouží patřičnou odměnu. Nikdy ho nelze umístit na internetové stránky, aniž by nebylo svolení od majitele. Otázkou je, jakou formu platby si zvolit, aby to bylo výhodné, přirozeně pro obě dvě strany. 

Výhodný model platby je PPT

Internet je plný různých značek a laik se v tom těžko může vyznat. Výhodným modelem platby za internetovou reklamu je PPT – Pay Per Time, což je v překladu platba za čas. Někdy se můžete setkat i s výrazem Flat rate. V podstatě se nepočítají žádné kliky od návštěvníků, ale doba, kdy zde bude inzerát nebo banner pobývat. Pokud by vás takový způsob výdělku zajímal, stačí kontaktovat nás a získat tak více informací, které pomohou objasnit celkovou situaci a případný přivýdělek.

Related Articles

Leave a Comment