Home Bydlení Vinylové podlahy, prodej kvality

Vinylové podlahy, prodej kvality

by Press Express Jana

Vinylové podlahy široký sortiment i design

Při rekonstrukci našeho bytu jsme se rozhodli pořídit i nové Morava. Pátrala jsem po nejvýhodnějších nabídkách co se týče ceny i služeb.

Při hledání na internetu mne zaujala tradiční česká  firma DVEŘE Pb s.r.o. Hledala jsem kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Vinylová podlaha by měla nějakou dobu vydržet, nechci kupovat za rok novou. Oslovila jsem firmu s poptávkou dodání vinylové podlahy. Nejsem řemeslník a pracovníci  společnosti  mi nabídli na prodejně odborné poradenství, ale i následný servis, kdy celou podlahu u mne doma zaměřili. Měla jsem tak jistotu, že zakoupím potřebné množství materiálu.

Vinylové podlahy u Vás doma

Nebyla jsem si jista výběrem designu vinylové podlahy, i  s tímto problémem mi pracovníci DVEŘE Pb s.r.o. pomohli přímo na prodejně v Praze 10. Po konzultaci jsme vybrali světlou vinylovou podlahu do obývacího pokoje a kuchyně. Nadchl mne profesionální přístup, konečná celková kalkulace. Okamžitě  jsem věděla, kolik za podlahu do celého bytu zaplatím. V ceně byla započítána také doprava a následná pokládka podlahy. Díky tomu jsem nemusela shánět  další řemeslníky, kteří  by mi v daném termínu měli čas podlahu položit.

Vinylové podlahy prodej i poradenství

Z nabídky jsem si mohla vybrat z osmi dekorů. Pracovník společnosti  mi pomohl s výběrem, vysvětlil mi  všechna pro a proti dané podlahy, také mi poradil jak podlahu udržovat, aby  skutečně dlouho vydržela jako nová.

Při  výběru dodavatele podlah jsem zohlednila také dostupnost pobočky, rychlost reakce na mou poptávku a maximální vstřícnost. V široké nabídce vinylových podlah není jednoduché se orientovat a se správnou firmou to zvládnete jednoduše. Potěšilo mne, že mi byla podlaha dovezena skutečně v dohodnutém čase. Pokládka probíhala naprosto profesionálně, bez větších problémů. Během jednoho dne se můj byt pyšnil novou podlahou. Jsem s výběrem dekoru maximálně spokojená, sama bych to asi lépe nezvládla.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach

Related Articles

Leave a Comment