Home Bydlení Ubrusy PVC určitě nejsou drahé. Na kolik igelitový ubrus vyjde?

Ubrusy PVC určitě nejsou drahé. Na kolik igelitový ubrus vyjde?

by Mag

Rozhodně to v současné době není tak, že by ubrusy PVC úplně vyšly z módy. Sice v moderních českých domácnostech převládají kuchyňské stoly bez ubrusu, ale to rozhodně neznamená, že by ubrusy z PVC zcela vymizely. V rodinách s malými dětmi nebo staršími stoly mají stále své místo. Dokonce lze říct, že jsou v tomto ohledu nenahraditelné – a obyčejné látkové ubrusy se jim nedokážou vyrovnat.

Kde mít plastové ubrusy?

Ubrusy PVC nacházejí své využití hlavně na kuchyňských stolech, u nichž jedí menší děti. Ty mají přeci jenom s kulturou stolování ještě trochu problémy, ale není se čemu divit. Rozhodně je lepší si pořídit kvalitní plastový ubrus než malé děti neustále hubovat, že mají jídlo všude. Druhým oblíbeným místem je pro PVC ubrus metráž zahradní nábytek v pergole nebo pod zahradním přístřeškem. PVC ubrus nabízí venku umístěnému nábytku potřebnou ochranu před sluncem nebo před hmyzem.

Kolik PVC ubrusy stojí?

Ubrus z PVC se může mimo jiné pyšnit i příznivou pořizovací cenou. Je vyráběn pouze z nejkvalitnějšího plastu, a navíc je ze spodní strany umístěna netkaná látka. I přesto jsou v renomovaném obchodě prodávány za výhodné ceny. PVC ubrusy o rozměrech 120 x 140 centimetrů lze pořídit za přibližně 100 korun, což zní hodně lákavě. Výhodou také je, že prodejce nedělá cenové rozdíly mezi jednotlivými barevnými variantami. 

Lze si jejich rozměr upravit? 

Druhou oblíbenou variantou plastového ubrusu je varianta s kulatým tvarem o průměru 138 centimetrů. Jenomže při rozmanitosti moderního nábytku se celkem snadno může stát, že ubrus nebude pasovat. Igelitové ubrusy jsou nejenom snadno omyvatelné, ale také se jednoduše upravují. Stačí použít ostré nůžky nebo nůž – a ubrus z PVC jednoduše upravíte do požadovaného tvaru, aniž by se nijak nevzhledně třepil.

Igelitový ubrus je ideálním řešením nejenom do kuchyně, ale také na zahradní nábytek. Příznivá cena a snadná omyvatelnost jsou hlavními argumenty, které by vás měly přesvědčit o koupi. 

Related Articles

Leave a Comment