Z nedávných studií vyplývá, že až polovinu mužů ve středním věku trápí problémy s erekcí. Nejenže neadekvátně ztopořený penis rozhodně nepotěší partnerku v posteli, ukazuje taktéž na aktuální fyzické a psychické zdraví muže. Obecně platí, že čím dříve nastalou situaci budete řešit, tím větší šanci budete mít na její vyřešení a jinak tomu není ani v tomhle případě. Vše má totiž své opodstatnění.

Základní souvislosti

Příčinou nesprávné erekce může být i nevhodný životní styl. Za typické příklady se zejména uvádí kouření, nadměrná konzumace alkoholu, nekvalitní spánek, pracovní vytížení, léky či psychické problémy. Bohužel nedostatečná erekce někdy nekončí jenom u částečného prokrvení penisu, ale z dlouhodobého hlediska může vést k úzkostem, pocitu méněcennosti, ztrátě sebevědomí a depresím. To se následně může v nejhorším případě podepsat kupříkladu na manželství, které to dokonce nemusí ustát. Následně se může roztočit spirála nešťastných životních rozhodnutí.

Moderní medicína vs. přírodní cesta

V žádném případě nezkoušejte léky, které nejsou na předpis a to bez ohledu na doporučení známých. Mohou mít totiž závažné vedlejší účinky. V takovém případě se obraťte na svého lékaře, který na základě vyšetření vyhodnotí, zdali trpíte erektilní dysfunkcí a teprve posléze vám případně předepíše léky na předpis. Ty fungují při erotické stimulaci, kdy napomáhají udržet cévy déle průchodné.

Vydáte-li se cestou přírodních doplňků stravy, myslete taktéž na správné dávkování, což by mohlo v jiném případě totiž způsobit řadu nežádoucích vedlejších účinků. Za často doporučovaný doplněk se považuje hlavně Ženšen pravý, Kotvičník nebo Maca peruánská. Vyznačují se nejen podporou erekce, ale mají také dobrý vliv na vitalitu, psychiku, regulaci hormonů, prostatu a plodnost.

Před tím, než začnete obcházet doktory a místní tržnice, zkuste s partnerkou domluvit na vyzkoušení erotických pomůcek nebo erotických her. Může to také nečekaně vyřešit onen problém.

Related Articles

Leave a Comment