Home pro Ženy Sbírejte body do věrnostního programu a získejte třeba UV gel na nehty

Sbírejte body do věrnostního programu a získejte třeba UV gel na nehty

by Mag

Věděli jste, že za každých 500 Kč nákupu v Ráji nehtů vám přibude jeden bod do věrnostního programu? Podle počtu získaných a nalepených bodů pak dosáhnete na určitý dárek. Věrnostní kartičku můžete uplatnit na rajnehtu.cz, pokud budete mít cestu do prodejny Ráj nehtů, můžete věrnostní kartičku samozřejmě uplatit i tam. Aktuální přehled dárků najdete na příslušné webové stránce. Momentálně můžete získat modelovací uv gel na nehty (za 8 bodů), za 11 bodů lak na nehty Zoya a podobně.

Akční nabídky a červnové novinky

Ještě stále můžete v Ráji nehtů vybírat z akční nabídky pro měsíc červen 2018. Celých 21% z běžné ceny můžete ušetřit při nákupu 36W UV lampy Promed. Možná vás spíše zaujmou červnové novinky z Ráje nehtů. Patří k nim například gel laky měnící barvu ColorMe Thermo nebo kosmetický kufřík Hannah.

Pro ještě dokonalejší vzhled

Nejen krásné nehty by měly být vaší vizitkou. Pokud chcete dovést svůj vzhled k dokonalosti, objevte kromě dokonalé nehtové modeláže také kvalitní kosmetickou značku Body Boom. Tato kosmetická značka zajistí vaší pokožce maximální minerální výživu, podpoří tvorbu kožních buněk a celkově pokožku pročistí. Všechny produkty kosmetické značky Body Boom ty jsou vyráběny na organické bázi. Vyzkoušejte tuto skvělou přírodní kosmetiku, která vám svou chytrou a snadnou péčí zajistí dokonalý vzhled.

Třešnička na dortu – zdobení na nehty

Až budete mít své nehty stoprocentně ošetřené, až bude vaše nehtová modeláž naprosto dokonalá, potom neváhejte použít i zdobení nehtů. Rajnehtu.cz vám nabízí například razítka na nehty, pigment, samolepky na nehty, vodolepky na nehty, dekorační šablony na nehty, zdobící pásky, Fimo zdobení, Glitter, kašmír, kamínky, 3D šablony na nehty, fólie, 3D zdobení nehtů a další zdobení.

Related Articles

Leave a Comment