Home FinanceEkonomika Rozhodujete se o úvěru?

Rozhodujete se o úvěru?

by Mag

Přemýšlíte nad tím, jaký úvěr zvolit? Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem vyřešíte vaše finanční záležitosti? Potřebujete zařídit sloučení úvěrů do jednoho? Potřebujete zařídit rychlou půjčku? Obraťte se na služby Vitacredit.

O co se jedná?

Vitacradit je společnost, která nabízí nebankovní půjčky či nebankovní hypotéky. Bylo jí Českou národní bankou uděleno oprávnění k poskytování nebankovních úvěrů. Toto oprávnění získala 11.5.2018.

Co nabízí?

Najdete u nich různé druhy úvěrů.

Potřebujete-li vyřešit spojení půjček, pak si projděte podmínky úvěru na cokoliv. Jde o spotřebitelský úvěr ručený nemovitostí a týká se vás, pokud máte v osobním vlastnictví nemovitost nebo byt nebo dokonce ve vlastnictví třetí osoby. Poskytnutá částka začíná na 50 000,- Kč. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku do patnácti let. Úroková sazba může dosáhnout až 10,9 % p.a. Je posuzována individuálně podle podmínek.

Na začátku, než uzavřete smlouvu, nemusíte platit žádné poplatky. Jediným vaším počátečním závazkem je platba za uzavření smlouvy. Toto platí i při úvěru pro podnikatele. Zde úroková sazba dosahuje 8,9 % p.a. Poskytnutá částka může být až 3 milióny korun.

Další možností je spojení úvěrů do jedné pomocí úvěru na konsolidaci či vyřešení exekucí a jiné starosti. Vůbec nezáleží na tom, jaké úvazky kde máte, kolik jich máte. Všechno jde sloučit do jedné. Výhoda je, že se nebere ohled na to, zda-li jsou vaše závazky bankovní či nebankovní. Je to jen na vás, jakou výši splátek si nastavíte.

Co ještě nezapomenout?

Určitě si promyslete a hlavně propočítejte, kolik jste schopni měsíčně splácet. Vezměte si kalkulačku, váš měsíční příjem a měsíční výdaje. Z toho, co vám zbude, si nastavte, kolik jste schopni měsíčně zaplatit. Nezapomínejte si nastavit trvalý příkaz, a pokud se dostanete do problémů, řešte je ihned. Každý z nás může mít problémy.

Vitacredit a úvěr na cokoliv, jsou tu pro vás!

Related Articles

Leave a Comment