Home Zdraví Pramenitá voda jako cesta ke zdraví a kráse

Pramenitá voda jako cesta ke zdraví a kráse

by Press Express Jana

Co je základ zdravého životního stylu? Odpověď je jednouchá. Samozřejmě, že správný pitný režim! Dodržovat ho můžete se s automaty na barely nebo na vodovodní řad. Vše je navíc naprosto logické. Lidské tělo se skládá z 70% z vody. Pro správné fungování organismu je tak naprosto nezbytná. Následně, funguje-li tělo, dostaví se i krása. Vezměte si takovou pramenitou vodu. Její výjimečné vlastnosti mají na člověka prokazatelně pozitivní vliv. A to po všech stránkách!

Pramenitá voda pod mikroskopem

Při bližším pohledu do jejího složení uvidíme zejména bohaté ale zároveň vyvážené minerální složení. Co to znamená? Pramenitá voda obsahuje důležité látky jako vápník, hořčík či fluoridy. Zejména první dva jmenované mají na člověka úžasný vliv.

Vápník

Vápník se nachází v celém lidském těle. V zubech, kostech, krvi ale i tkáních. V neposlední řadě má také ozdravný vliv na pokožku. Pomáhá jí totiž v regeneraci. To v praxi znamená tvorbu kožních buněk a rychlejší obměnu těch odumřelých. Dále hraje významnou úlohu při činnosti srdce, svalů a nervové soustavy.

Hořčík

Chcete se cítit psychicky skvěle? Dopřejte si pořádnou dávku hořčíku! Ten totiž pomáhá odbourávat výkyvy nálad, podrážděnost, nespavost, pocity únavy, bolesti hlavy ale i zažívací potíže. Zkrátka přirozený životabudič.

Další vlastnosti pramenité vody

Pramenitá voda se může velmi často chlubit svým často unikátním geologickým zdrojem. To jde ruku v ruce s křišťálovou čistotou. Využije-li výrobce těchto vlastnosti, záleží zhola jen na něm. Kvalitu pramenité vody ovlivní zejména nešetrné stáčení, a užití chemických látek při jejím zpracování. Důležité také je, aby neabsolvovala zbytečné prostoje na skladech.

Aby měl konzument z jejích kvalit skutečný užitek, je nutné, aby její životní cyklus proběhl maximálně ohleduplně.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo

Related Articles

Leave a Comment