Home Cestování Ostrov Gozo: Perfektní destinace pro prosluněnou dovolenou

Ostrov Gozo: Perfektní destinace pro prosluněnou dovolenou

by Mag

Ostrov Gozo má rozhodně co nabídnout. I díky tomu je oblíbenou lokalitou turistů, ačkoliv velký ruch zde nenajdete. Slunečné počasí si můžete užít na pláži, při procházkách a cyklistice, či třeba při různých vodních sportech.

Dovolená Malta

Malta – to není pouze jediný ostrov. V tomto souostroví se nachází tři obydlené ostrovy – Gozo, Malta a Comino. Oblíbenou destinací je zejména Malta, ovšem ostrov Gozo není o nic méně lákavou lokalitou. Ubytovat se můžete v malebném městečku Xlendi, kde apartmány Malta nabízí perfektní. V Arzella Apartments budete přímo v srdci města a můžete si užít všechny jeho krásy. Ať už se jedná o moře, útesy či přírodu. Dovolená na Maltě ve vás zanechá ty nejlepší vzpomínky, čeká vás zde totiž spousta zážitků.

Zátoka Xlendi

Xlendi je velmi malebnou vesničkou, kde najdete také stejnojmennou zátoku. K té přiléhá krásná pláž obklopená vysokými útesy. Toto místo se skvěle hodí i pro děti – voda je z pláže dobře přístupná. Ovšem nabízí se i možnost šnorchlování podél útesů. Na pobřeží se nachází také několik restaurací, u vody tak můžete klidně strávit celý den, aniž by vám cokoliv chybělo. Dovolená Gozo je jedinečným zážitkem, který si rozhodně užijete.

Ubytování v centru

Pokud rádi zůstáváte v centru dění, pak jsou pokoje v Arzella Apartments ideální volbou. Městečko není zrovna rušné, takže si můžete užít klid. Ubytování Malta je skvěle vybavené a připravené na všechny hosty, ať už vyrazíte jako parta dospělých, či s dětmi. Gozo si zamiluje každý, zejména díky jedinečné atmosféře, okouzlujícím západům slunce a krásné přírodě. Najít zde můžete také památky, kulturní akce a ideální místa pro potápění.

Malta přímo vybízí k návštěvě, pokud tedy toužíte po troše odpočinku a sluníčka, pak neváhejte vyrazit.

Related Articles

Leave a Comment