Home Auto Moto Opravený brzdový třmen: Využijte možnosti repase namísto investice do nového kusu

Opravený brzdový třmen: Využijte možnosti repase namísto investice do nového kusu

by Mag

Oprava brzd je čas od času nezbytná v každém vozidle. Právě brzdové třmeny jsou velmi náchylné, musí totiž odolávat vnějším vlivům, jako je proměnlivé počasí či posypová sůl. Není však nutností kupovat nový brzdič, namísto toho se nabízí repase.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen je svou kvalitou srovnatelný s novým kusem. Právě proto nákup není nejlepší volbou, při repasi totiž můžete výrazně ušetřit. Opravený brzdič přitom od nového nerozeznáte – shodují se svým vzhledem, funkčností i životností. Repasovat lze třmeny různých značek, ať už se jedná o Knorr, Meritor, Wabco, Haldex či případně další modely.

Brzdový třmen repas

Pro brzdový třmen repas představuje skvělé řešení. Celý proces opravy je totiž důkladný, díky čemuž ve výsledku získáte brzdič v kvalitě nového kusu. Při opravě je brzdový třmen nejprve rozebrán a dochází k vyjmutí celého vnitřního agregátu. Následně je odlitek brzdiče otryskán od rzi a natřen speciální barvou pro zvýšení odolnosti vůči vlivům vnějšího prostředí. Celý vnitřní agregát je poté vyměněn za nový. Získáte tak dvouletou záruku, během které se na servis můžete v případě problémů obrátit.

Opravený brzdový třmen

Jestliže vás čeká oprava brzd, stačí si objednat repasovaný brzdič. Jestliže je vybraný model skladem, pak opravený brzdový třmen můžete získat ještě v ten den, kdy o něj požádáte. Vyzvednout si jej můžete v servisu, či případně nechat zaslat. Jestliže je potřeba obrátit váš brzdový třmen, pak se s repasí začíná ještě ten den. U atypických modelů může oprava trvat dva dny, jedná se však spíše o výjimečné případy.

Repase třmenů ušetří vaši peněženku i váš čas. Bez svého vozidla nezůstanete na dlouho, přičemž brzdový třmen bude opět ve skvělém stavu.

Related Articles

Leave a Comment