Home pro Ženy Ochrana a bezpečí při práci s vhodnými pomůckami

Ochrana a bezpečí při práci s vhodnými pomůckami

by Mag

Pracovní oděvy a pracovní obuv jsou velice důležité při jakékoliv pracovní činnosti. Při výběru pracovního oblečení by měl každý jedinec dbát na to, aby tyto pracovní pomůcky byly nejen vkusné, pohodlné, ale zároveň nás chránily. Pracovníochrana.cz je obchod s ochrannými pracovními pomůckami, jako jsou například pracovní rukavice, reflexní a jiné pracovní oděvy, přilby, brýle na ochranu zraku, sluchátka a pracovní obuv. Nejvíce využití při vykonávání práce mají bezesporu montérky, které u nás najdete opravdu v pestrém provedení. Jsou vybaveny speciálními ochrannými prvky, jako je antistatická úprava, nehořlavá úprava, anebo kyselinovzdornost.

Slušivé pracovní oděvy

Někdy více jak polovinu dne, kdy bdíme, trávíme v zaměstnání. I tady chceme vypadat hezky a vkusně. Pracovní oděvy a pracovní rukavice od firmy Pracovní ochrana vystihují všechny faktory, co se vzhledu a pohodlí týče. V jedinečné nabídce najde zákazník pracovní oděvy zimní, montérkové soupravy a kolekce, montérkové blůzy, gastronomické oděvy, montérkové kraťasy, bílé a zdravotnické oděvy, jednorázové oděvy, nepromokavé oděvy a spoustu dalších. Ale nejen pracovní oděvy, ale také košile, trička, vesty, kalhoty, anebo softshellové bundy u nás máte možnost nakoupit.  Myslete na své pohodlí a bezpečí!

Nakupte u nás bez rizika!

Při práci člověk vydá spoustu energie a většinou se nadměrně potí. U klasického bavlněného oblečení je pot zadržován na těle, studí a způsobuje nepříjemný zápach. Výborným řešením této nepříjemné situace je pracovní oděv v podobě termoprádla, jež je upraveno tak, aby pot nezadržovalo, nýbrž jej co nejrychleji odvedlo z těla. Pořiďte si kvalitní termoprádlo z naší nabídky a dejte pocení navždy sbohem! Vyberte si také nekompromisní pracovní obuv v podobě pracovních polobotek, pracovních sandálů, zimní pracovní obuvi, nebo pracovních holinek. Dopřejte nohám relax i při práci. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru pracovních oděvů, pracovní obuvi, bezpečnosti práce a ochrany zdraví nám umožňují poskytnout klientům jen to nejlepší zboží.

Related Articles

Leave a Comment