Home Bydlení Nová etapa výstavby Bytů Na Vackově zahájena, na zájemce čekají dvě stovky bytových jednotek

Nová etapa výstavby Bytů Na Vackově zahájena, na zájemce čekají dvě stovky bytových jednotek

by Mag

Jsou lokality, o které je nebývalý zájem. V metropoli to platí především pro oblast horního Žižkova, které už nikdo neřekne jinak než Vackov. A právě tam se nyní začíná stavět další etapa výstavby Bytů Na Vackově, za kterou nestojí nikdo jiný než úspěšná stavební společnost Metrostav Development. Ve čtyřech bytových domech čekají na zájemce přes dvě stovky bytů s různými dispozicemi, vybere si tak úplně každý. Prodej byl spuštěn teprve nedávno, proto jsou ještě volné garsonky i větší byty pro rodiny.

V těsné blízkosti centra

Dříve defavorizovaná čtvrť, které se každý rád obloukem vyhnul, dnes pulzující a rozvíjející se městská část, která patří mezi nejzajímavější. Žižkov prošel neskutečnou proměnou a může těžit ze své polohy v těsné blízkosti centra a ze skvělé dostupnosti městskou veřejnou dopravou. Výtečné dopravní spojení s centrem i s okolními městskými částmi je benefitem Bytů Na Vackově, který ocení též noví obyvatelé. Třetí městský obvod navíc nabízí veškerou občanskou a sociální vybavenost, v blízkosti bytovek jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, banka, lékárna, pošta či obchody pro běžné každodenní nákupy.

Z katalogu si vybere každý

V minulých letech probíhala výstavba v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové nebo Na Vackově, nynější je naplánovaná podél ulice Malešická a vzniknou celkem čtyři bytové domy podle architektonického návrhu ateliéru KAAMA. Souhrnně obsahuje katalog moderního bydlení na Žižkově 208 jednotek včetně garsonek i prostorných bytů o pěti pokojích s výměrou přes 109 metrů čtverečních.

Většina bytů má balkon, terasu nebo předzahrádku v přízemí, k některým přináleží komora, která se hodí pro uskladnění sezónních nebo sportovních věcí. Zájemci si mohou též přikoupit garážové stání v podzemním podlaží za cenu od 400 tisíc korun s DPH.

Komfortní metropolitního bydlení

Kromě vynikající lokality a perfektní infrastruktury se mohou těšit zájemci na velmi kvalitní standardy v základní ceně. V obytných místnostech je na výběr vinylová podlaha v šesti dekorech, stejný počet odstínů je též u velkoformátových obkladů a dlažby značky La Futura. Nechybí designový sprchový kout nebo vana v oblíbeném provedení, celkový vzhled bytu korunují vstupní a interiérové dveře od značky Lignis.

Related Articles

Leave a Comment